Sevdiğim insan bana uzak duruyor

Sivribiber

Yeni Üye
Tepki
10
benim hoşlandığım biri var ama sanırım asla birlikte olamayacağız. Ben bir yerde çalışmaya başladım beni işe alan kişi işyeri sahibi değil ama müdürüm poziyonunda olan kişi benden hoşlandığını söyledi. Arkadaş olmayı teklif etti. Çok iyi biri çok iyi anlaşıyoruz öğlenleri yemeğe falan çıkıyoruz ama sevgili anlamında birşey hissetmiyorum. neyse ben teklifini kabul etmedim oda anlayışla karşıladı ama hala bir umutla beklediğine eminim davranışları onu gösteriyor. bunun bir arkadaşı var 10 yıllık arkadaşıymış çok hoş biri işyerine sık sık geliyor onunda aynı semtte kendine ait bir işyeri var onun için sık sık uğruyor. bana bakışlarını sık sık yakalıyorum bende ondan hoşlanıyorum ama asla açılacağını zannetmiyorum ilk tanıştığımız zamanlar çok yakın davranıyordu ama sonradan uzaklaştı benden.
memurluğu kazanınca işyerinden ayrıldım. telefon numaramdan bazen mesaj atıyor nasılsın diye arkadaşça konuşuyor ama onunda bana karşı boş olmadığına eminim benden uzak durmasına anlam veremiyorum. nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bence olayı akışına bırakın telefonda görüşüyoruz diyorsunuz bir erkek hoşlanıyorsa zaten yüz yüzede buluşmak ister konuşmalarıyla belli eder:kahve:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Belki de hoşlandığınız kişiye eski müdürünüz arkadaşı olduğu için söylemiş olabilir ve de o kişi de bundan solayı size mesafeli duruyor olabilir mi?

OP
S

Sivribiber

Yeni Üye
Tepki
10
bence olayı akışına bırakın telefonda görüşüyoruz diyorsunuz bir erkek hoşlanıyorsa zaten yüz yüzede buluşmak ister konuşmalarıyla belli eder:kahve:

asıl sorun aradaki arkadaşından dolayı açılmaması. birkaç kere aranızda birşey varmı diye sordu bende böyle böyle oldu diye anlattım ama 10 yıllık arkadaşını üzmemek için mi böyle davranıyor bilemiyorum:sinifsinif:

OP
S

Sivribiber

Yeni Üye
Tepki
10
Belki de hoşlandığınız kişiye eski müdürünüz arkadaşı olduğu için söylemiş olabilir ve de o kişi de bundan solayı size mesafeli duruyor olabilir mi?

evet sorun bundan kaynaklanıyor. kpss kazanınca o işyerinden ayrıldım. sık sık olmasada arıyor ama duygularını açmıyor. artık dayanamıycam ben itiraf edeceğim. ne kaybedebilirim ki. en fazla bir daha görüşmeyiz olur biter.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
evet sorun bundan kaynaklanıyor. kpss kazanınca o işyerinden ayrıldım. sık sık olmasada arıyor ama duygularını açmıyor. artık dayanamıycam ben itiraf edeceğim. ne kaybedebilirim ki. en fazla bir daha görüşmeyiz olur biter.

Anladım. Bence de açılın gitsin, herşeyi erkeğe bırakmakta saçma -ayse

Sonuçta zaten ayda yılda bir kez görüşüyormuşsunuz, fazla birşey kaybetmezsiniz :gulegule:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hayırlısı olur inşallah canım. Haber verirsin artık

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
teşekkür ederim yüz yüze olmasa da mesajla falan birşeyler anlatabilirim

duygularından eminsen tabiki açıklamanın erkeği kadına olmaz diye düşünüyorum ama sende bu kişiyi sadece dış görünüş olarak tanıyorsun
daha sonra reddedildiğinde yada sana uygun biri olmadığını anladığında pişman olma ihtimalinide göz önüne al derim mesela ben olsam havadan sudan konuşurken bu haftasonu napıyosun beraber bişeyler yapalımmı yada tam sinema havası ne dersin falan vs... tarz konuşmalarla ilk önce yüz yüze buluşurdum sonra hala hoşlanıyorsam telde itiraf ederdim-hmm

OP
S

Sivribiber

Yeni Üye
Tepki
10
duygularından eminsen tabiki açıklamanın erkeği kadına olmaz diye düşünüyorum ama sende bu kişiyi sadece dış görünüş olarak tanıyorsun
daha sonra reddedildiğinde yada sana uygun biri olmadığını anladığında pişman olma ihtimalinide göz önüne al derim mesela ben olsam havadan sudan konuşurken bu haftasonu napıyosun beraber bişeyler yapalımmı yada tam sinema havası ne dersin falan vs... tarz konuşmalarla ilk önce yüz yüze buluşurdum sonra hala hoşlanıyorsam telde itiraf ederdim-hmm

evet canım senin söylediklerinde çok doğru hatta şimdi bir mesaj atayım hafta sonu ne yapıyorsun diye:iyyyy:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
canım bence direk girme yavaş yavaş duygularını hissettir diğer arkadaşınıda takma böyle şeyler çok oluyor önemseme.arkadaş olupta hemen evlenecek değilsiniz zaten.kim bilir belkde hiç olmaz.
bence sen olayları akışına bırak gerisi gelir zaten-hmm

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Sanirim arkadasinin hoslandigi biri ile beraber olmayi düsünmüyor. Duygularinizdan bahsetmeyi yazmissiniz. Bencede o acilmiyorsa siz acilin. Eger istemiyorsa sizde bunu bilir ve daha saglikli düsünürsünüz diye düsünüyorum. -ayse

OP
S

Sivribiber

Yeni Üye
Tepki
10
Epeydir foruma giremedim o günden bugüne pek bir değişiklik yok şöyle ki ben ona açılmadım ama o bana aşık olduğunu söyledi ama imkansız olduğunu söyledi arkadaşımı sırtından vuramam dedi. Ara sıra arıyor hayatıma kimseyi alamıyorum diyor ben de öyle ne yapacağız bilmiyorum:mendil:

tuana

Aktif Üye
Tepki
93
arkadaşı nı sırtından vurmak istemiyorsa sana neden aşık olduğunu söyleyip sana ümit verdi bence siz birlikte olacaksınız o sadece arkadaşının seni unutmasını bekliyor bencee

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar