Seni çok özledim abiciğim

Şehzade

Aktif Üye
Tepki
173
arkadaşlar size kötü haberim var.tam 3 ay bundan önce ben abimi kayb ettim.Ben onu çok özlüyorum.O hala gençti 24 yaşı vardı.Evliydi.8 ay bundan önce evlenmişti.Adı Talehdir.Gelinimiz Talehin resmini videoya koydu
şimdi bizim ailede bir tane erkek çocuk kaldı.Küçük kardeşim Şamxal.Annem bir tane erkek çocuk doğurmak istiyor,ismini de Taleh koymak istiyoruz.Ama ben çok korkuyorum ki bu seferde küçük kardeşime bir şey olur.Çünkü annem evlenmemişten evvel falına baktırmıştı.Falında 4 çocuk düştü.Abim ölmemişten önce biz 5 çocuktuk şimdi 4 çocuk olduk.Bir de benim babamda evin tek erkek çocuğuydu.onunda erkek kardeşi ölmüştü.Hatta benim büyük babamda evin tek erkek çocuğuydu.Şimdi ben napiyim

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
başınız sağolsun canım Allah kalanlara uzun ömür versin:sim3:

H

Hera

Misafir
Allah Sabır versin Başın sağolsun Nur İçinde yatsın ağabeyin özlemen normal Tek Yapacağın Bol Bol Dua Oku hep... Ruhuna Hediye et

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
Allah Sabır versin Başın sağolsun Canım:uzgun: Nur İçinde yatsınn mekanı cennet olsun

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Allah sabır versin canım.Mekanı cennet olsun.Kolay değil ama hayat devam ediyor annene destek ol en çok onunki acı.:uzgun:

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Allah rahmet eylesin :( Başınız sağolsun ve bence fallara inanmayın. Geleceği Allah tan başka kimse bilemez.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar