Selülitli Olmanın En Güzel Tarafı

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Selülit tüm kadınların canını sıkan ve korkulu bir rüya haline gelen, sık rastlanan bir cilt sorunudur. Ancak selülitli olmanın en güzel tarafını biliyor musunuz?

fft16_mf1482262.Jpeg

Vücudunuzda ve özellikle bacaklarınızdaki portakal görünümlü bölgelerden çekinebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kendinize küsüp sahile gitmekten utanabilirsiniz. Ancak önce haberimize kulak verin. Çünkü selülitle ilgili hayatınızda duyduğunuz en güzel bilgileri okumak üzeresiniz.

Science araştırma dergisinde yayınlanan bir habere göre Amerikalı araştırmacılar selülitli kadınların daha zeki olduğunu savunuyor.

Bilim adamlarına göre selüliti meydana getiren yağ hücreleri, beyindeki aktif çalışmayı tetikleyen yağ asitlerini temin ediyor. Bu yağ asitleri özellikle beynin merkezinde bulunan gri maddeyi güçlendiriyor.

Ayrıca uzmanlar selüliti bir dezavantaj görmenin yanlış olduğuna da dikkat çekiyor. Çünkü selülit kadın hormonlarının üretiminin normal olduğunu ve sağlıklı çocuklar dünyaya getirileceğini haber veriyor.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ayy benden selülit fışkırıyor benim bu durumda mücit olmam lazım:dance:
Ama değilim:dance:

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
İlginç :) Çocuk sağlığı açısından iyi bir haber ama. Ben de diyorum selülitli olmanın güzel tarafı mı olurmuş canım diye :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar