Selülit ve Çatlaklarınıza Çözüm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Selülit ve Çatlaklarınıza Çözüm

13346547431b_selulit-catlak-tedavi.jpg

Paylaş : Yaz ayları yaklaşırken her kadının aklına bikini ve mayo ile bacaklarım nasıl görünecek sorusu takılıyor!

Firm and Tone Serum – Selülit ve Çatlaklara Karşı Serum’un cildin genel görünümünde %80’e, selülit ve çatlakların görünümünde %69’a varan etkili sonuçlar verdiği klinik araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Dr. Murad’ın geliştirdiği bu serum kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur. Sıkı ve pürüzsüz bir cilt sğlayarak selülit ve çatlak görünümünü azaltır.

svnc

Yeni Üye
Tepki
2
arkadaşlar ev tipi kavitasyon cihazını kullanmanızı öneriyorum. kolay ve kalıcı çözüm.

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
arkadaşlar ev tipi kavitasyon cihazını kullanmanızı öneriyorum. kolay ve kalıcı çözüm.

kavitasyon sadece selülit için diye biliyorum doğrumu biliyorum acaba, işe yarıyormu gerçekten yani selülit olmasınımı engelliyor yoksaolan selülitimi yok ediyor

svnc

Yeni Üye
Tepki
2
kavitasyon esasında bölgesel incelme için kullanılan ürün. bunun yanı sıra selülitleri de yok ediyor. kendim kullandığım için ürüne çok güveniyorum kesinlikle işe yarıyor.

svnc

Yeni Üye
Tepki
2
felisity tekrar merhaba,

ürün şuan indirimde ben 2 ay önce 299 tl ye almıştım. buloni.com da indirimde 199 tl. alacaksan eğer boşuna fazla para vermemiş olursun. :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar