Selammm yavrilara

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
selam yavri ceylanlarım sapugunuz geri döndü uzun bir tedavi sürecinin arkasından ve tekrar geldim sizleri cok özledim cok sükür iyiyim canlarım:salla::salla:hastane sureci yorucu ve guzeldi özelikle hemşireler afettı:kobitter giymedin demi kız ben yokken jartiyerını :saplak:fındık kurdu yavrim en çok seni özledim yavrimmm anlarsınya bitter duymasın:huhuu:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Konunu görünce nasıl sevindim bilemezsin datlu sapuk herşey yolunda diyorsun yani tamamen bitti mi bu hastalık şimdi ay öyleyse daha da mutlu olucam savaşçı zeynamız bizim

OP
datlu sapuk

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Konunu görünce nasıl sevindim bilemezsin datlu sapuk herşey yolunda diyorsun yani tamamen bitti mi bu hastalık şimdi ay öyleyse daha da mutlu olucam savaşçı zeynamız bizim
cok sükür canım sadece 3 ayda bir kontrolüm var okadar ilaclarımı asla aksatmamam gerek cnm cok tesekkur ederim yavrimmm-alkis

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
cok sükür canım sadece 3 ayda bir kontrolüm var okadar ilaclarımı asla aksatmamam gerek cnm cok tesekkur ederim yavrimmm-alkis

Çok şükür Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın sağlığın daim olsun bitter_im'in laptop bozuk düzelince gelecek senin geldiğini ve iyi olduğunu mesajla ileteceğim eminim o da çok sevinecektir :utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar