Sefa ile Sevgi

Tepki
20
NasiL tanistik sizinLe paylasmak istiom..
Günlerden neydi HatirLamiom :D Birgün sitedeyim 100 odaLi bir sitede Geyik Odasinda Öle dinLiodum Milleti can SIKINTISI yane odaya Etikiye Tepki die bir nik Girdi gördüm Neyse tam ekrana bakmiyordum Bi ses duydum Ilgimi cekti baktim Mikte Etkiye Tepki xD Konusmasi Kendinden emin Ukala Olmasi süper biseydi . Genelle Nikini yazdim Efendim dedi yok bisey didim :p bi iki Kere öle oLdu . O ara odada Kavga cikti küfürler falan kendisi Bir nik yazdi dedim Lan acaba msnimi neyse dedim ekLim :D ekLedim xD Sonra ben baska odadayim Kafami dinLicem dedi ve gitti . Bende kendisi gittikden sonra gezim dedim:p 100 odayi :D Baktim bi odada mikde Sakin SaLLan Sarkisini calio tabi ben iLk defa duydugum icin dedim Sarki cok süper ismi ne ? Yazdi Ama cidden buLamadim dedim zaten buLamiom , Yollasana bana dedim Tamam dedi Tam msnini vercekdi ekLedim dedim:D Senmiydin derken KabuL eddi yolladi . Bu sekiLde konusmaya basLadik iki hafta Öle msnde sitede sonra ben daha GeLmicem kendi siteme gidiyorum artik dedi . Hih Beni davet edmiosun yane dedim Link atti gittik . Aradan iki üc hafta gecti Yavas yavas yakinLastik CanimLa basladi baya bi zaman sonra Asqim OLdu :X Aradan 4 ay Gecti ayriLdik . : ( iki Ay ayri KaLdik sonra Birlestik o gün bügün 2 senemiz OLdu 15 ekimde . Hergün Yeniden a$ik OLuom...-hmm-hmm-hmm

Seni Seviyorum aSqim-hmm:utan::utan:

Tepki
41
cok guzel canim..benimde var bir internet askim atsam atamiyorum satsam satamiyorum "bilmiyorum seninle sonumuz ne olacak "..sarkisini dinliyorum...:sarki:

OP
SoSyetikShekiLL
Tepki
20
Bi Bucuk Sene BekLedik Sonra Realde Görüstük Sanal Gözüyle hic Bakmadim Sonucta O Monitorun Karsisindakide DuyquLari Hisleri var . Allah insallah Seninde Gönlüne Göre Verir :gulegule: Tanistigima m. OLdum :panter:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Mutluluklar. İnşallah hep böyle güzel olur ilişkiniz. -hmm

diloş

Yeni Üye
Tepki
12
merhaba benimde bir internet askim var realdede gorustuk ve yeni askere ugurladim simdi onu beklicem onu cok seviyorum allahim nazardan saklasin. allah tum sevenleri kavustursunhic ayirmasin insallah sizede mutluluklar dilerim.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
internette o kadar olayalr oluyor hanimlar yaa nasil güveniyorsunuz ben olsam korkardim dikkat edin derim ben herkes sizin gibi degil

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar