Sebebini bilmediğim sıkıntılar içindeyim :(((((

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
canım, profiline biraz baktım da : ) sanırım yeni doğum yapmışsın...
belki onun etkisi de vardır,
ne olursa olsun bu zor günler geçer allahın izniyle merak etme
Badesu'dan başka çocuğun var mı

OP
ademiyat

ademiyat

Daimi Üye
Tepki
283
füreyyacım hamileyim henüz doğum yapmadım 2 aydan az bi zaman kaldı yapmama bu ikinci gebeliğim 11 yaşında bir kızım var ,aslında sorun evde yani eşimle bana karşı inanılmaz ilgisi azaldı eskiden böyle değil di ,ne zaman konuyu açsam tartışma çıkıyor ve kavgaya dönüyor susunca hiç problem yok 10 gündür tek kelime etmedim kendi haline bıraktım ,öyle yapıncada evde iki yabancı gibiyiz sohbet bile etmiyor eve geliyoruz bilg önüne alıyor gece 12 ye kadar oyun oynuyor ondan sonra gelip yatıyor sabah kalkıp işe geliyorum ,eskiden gün içinde kaç defa arardı şimdi bir defa zor arıyor halbuki şimdi daha fazla araması gerek değil mi :((( çok üzülüyorum aylardır ağlıyorum ,konuşuyorum ,başkası varsa söyle bileyim diyorum herşeyi konuşuyorum ,konuştuğumuzun ertesi günü ilgi gösteriyor sonra tekrrar aynı aylardır böyle devam ediyor ne yapacağımı şaşırdım artık üzülmek istemiyorum bebeğmi düşünmek zorundayım ama elimde olmadan ağlamak geliyor :((((

M

madesam

Misafir
canım benim çocuğum yok ama evremden duyduğum kadarıyla erkekler hamile bayanlara karşı tuhaf haller alıyorlarmış.. hatta hamilelik depresyonuna giren hatta ve hatta aşeren bile varmış.. eşinde de böyle bir durum olabilir.. ya da sen hamilelikten dolayı alıngan olmuş olabilirsin.. ben adet dönemlerimde bile alıngan oluyorum sapıtıyorum hamilleliğim nasıl olur bilemem artık:)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
füreyyacım hamileyim henüz doğum yapmadım 2 aydan az bi zaman kaldı yapmama bu ikinci gebeliğim 11 yaşında bir kızım var ,aslında sorun evde yani eşimle bana karşı inanılmaz ilgisi azaldı eskiden böyle değil di ,ne zaman konuyu açsam tartışma çıkıyor ve kavgaya dönüyor susunca hiç problem yok 10 gündür tek kelime etmedim kendi haline bıraktım ,öyle yapıncada evde iki yabancı gibiyiz sohbet bile etmiyor eve geliyoruz bilg önüne alıyor gece 12 ye kadar oyun oynuyor ondan sonra gelip yatıyor sabah kalkıp işe geliyorum ,eskiden gün içinde kaç defa arardı şimdi bir defa zor arıyor halbuki şimdi daha fazla araması gerek değil mi :((( çok üzülüyorum aylardır ağlıyorum ,konuşuyorum ,başkası varsa söyle bileyim diyorum herşeyi konuşuyorum ,konuştuğumuzun ertesi günü ilgi gösteriyor sonra tekrrar aynı aylardır böyle devam ediyor ne yapacağımı şaşırdım artık üzülmek istemiyorum bebeğmi düşünmek zorundayım ama elimde olmadan ağlamak geliyor :((((

:dertli: daha ilk cevabımda dicektim hormon değişikliğinden olmasın diye ama hep öyle dediğim için o cümleyi kullanmak istemedim :dertli:

bende hamileliğimin ilk aylarında,karnım yavaş yavaş şişmeye başladığı zamanlarda ya eşim beni beğenmezse düşüncesi oluşmuştu.Çok alıngan,kırılgan bişeydim bi dönem ama budurumumu eşim sayesinde çok çabuk atlattım.Sen bana böyle çok tatlı geliyosun der der göbişimi severdi.Çok tatlı davranırdı herzamanki gibi.hatta hamileyim diye daha fazla üstüme düşer onu yapma bunu yapma.Lütfen kendine dikkat et.kendini düşünmüyosan bebeğimizi beni düşün der der üstüme titrerdi.belki ikincide böyle olmaz bilmiyorum :uzgun:

Düşüncelerinde kesinlikle haklısın.Sen şimdi çok kırılgan duygusal bir dönemdesin hamileliğin dolayısıyla.Eşinin sana destek çıkması lazım.Bunu anca o şekilde atlatabilirsin diye düşünüyorum.Sen düşüncelerini söylerken niye tartışma çıkıyor anlayamıyorum.Seni rahatlatması gerekmezkmi?Bütün soruların cevapları aslında eşinde :uzgun:

acaba hem çocuk hem iş hem ev bide hamilelik eşine hiç zaman ayırmıyormusun?Bende çalışıyorum biliyosun.Tek çocukla bile mahvoluyorum.Birde hamile olsam üstüne birde eşim böyle davransa ne yaparım bilmiyorum canım :uzgun:

Şöyle ona zaman ayırdığın başbaşa kaldığınız bir zaman güzelce konuşsan,sarılsan ona düşüncelerini anlatsan nasıl davranır :uzgun:

OP
ademiyat

ademiyat

Daimi Üye
Tepki
283
şekerparecim işte sorunda burda başlıyor bu halde işten çıkıyorum eve gidiyorum yemekti ,bulaşıktı,ev toparlamaydı birde kızımla ilgileniyorum ve bu kadar yorgunluğumun üstüne kesinlikle ilgim azalmadı oda bunu çok iyi biliyor ,ben ona vakit ayırıyorum hemde fazlasıyla geç yatıyorum sırf biraz beraber zaman geçirelim diye ama o zaman yaramıyor ki eve gidince pc yi önüne alıyor tv açıyor ,biraz bırak dediğim zaman surat asıyor sinirleniyor ,bu tavırlarına anlam veremiyorum ,ya aldatılıyorum yada bana öyle geliyor :(

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
şekerparecim işte sorunda burda başlıyor bu halde işten çıkıyorum eve gidiyorum yemekti ,bulaşıktı,ev toparlamaydı birde kızımla ilgileniyorum ve bu kadar yorgunluğumun üstüne kesinlikle ilgim azalmadı oda bunu çok iyi biliyor ,ben ona vakit ayırıyorum hemde fazlasıyla geç yatıyorum sırf biraz beraber zaman geçirelim diye ama o zaman yaramıyor ki eve gidince pc yi önüne alıyor tv açıyor ,biraz bırak dediğim zaman surat asıyor sinirleniyor ,bu tavırlarına anlam veremiyorum ,ya aldatılıyorum yada bana öyle geliyor :(

anlıyorum canım.ozaman kesinlikle seninle alakalı değil budurum.Kimi erkekler ilgi göremedikleri zaman kalben uzaklaşmasa bile kendilerini geri çekiyorlar.kadından ilk adımı bekliyorlar ama seninki bununla alakalı değil sanırım.sadece iyi bir anını gözetip konuşup ağzından laf almaya çalışacaksın canım.Umarım diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.Kendimi senin yerine koyuyorum ve inan daralıyorum :uzgun:

İnşallah konuştuğunuz zaman tartışma yaşamazsınız.Dediğim gibi iyi anında konuş.Mutlaka iyi mutlu bir anı olur :uzgun:

G

guzelcem

Misafir
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN sana tavsiyem strese girmemeye çalış olan yavruna olur senin yaşadığın sıkıntılar birebir bebeğine geçiyor, eşinide ALLAHA havale et dua et ALLAHIMA EMANET OL canısı...:dertli::acep::sinifsinif::uzgun:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
haklısın canım hamilelikte insan daha çok ilgi bekliyo..bebeğini düşün üzülmemeye çalış..

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ne diyeceğim bilemiyorum koskoca yılları geride bırakmışsınız ne güzel ben daha yolun başındayım bugün 1 yıl doldu o kadar çok korkuyorum ki böyle şeyler okuyunca ,keşke bizde erkekler gibi olsak vurdum duymaz umursamaz bi adam bana demiştiki erkek gibi düşünüp erkek gibi rahat olucaksın ancak bi bayan böyle mutlu olur demişti çok haklıymış bence çok fazla büyütüyoruz onları gözümüzde birde eşin yengeç burcumu canım

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684

bebeğim sende şöyle güzel bir sofra hazırla yada çocuğu bi akrabana falan bırak dışarda bi yemek ayarla biraz değişik bir şeyler yap belkide monotonluktan sıkıldı ister istemez monotanlaşıyo bazı şeyler çünkü

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar