Sarı Saç Modelleri

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Saçlarınızı sarı renge boyatmayı düşünüyorsanız ve boyatmadan önce nasıl görüneceğini merak ediyorsanız. Fikir vermesi için işte sarı saç modelleri.Tabi herkeze de sarı saç yakışmaz :sirin:

En-Guzel-Sari-Sac-Modelleri.jpg

2249634127.jpg

5382202645.jpg

H

Hera

Misafir
ayrıca bu resimdekilerin hepside boya ama neticede esmer temelinde esmer kadınlar değil dibinden siyah çıkmıyo ki tenleri beyaz saç renkleride açık kumral e öyle oluncada sarı boya hemen saça adapte oluyor dolayısı ile bu hatunlar sarışın zaten esmer değiller

R

Rosie

Misafir
ben de küçüklükten beri sarısın ya da açık kumral olanlar için demedim ki saçları siyah olup sarı yaptıranlara dedim en güzeli doğal sarısın olmak diye yani doğuştan açık renk saç rengine sahip olmak :huhuu:

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok seviyorum sarı saçı vaz geçemiyorum

Sarı herkese yakışmıyor bence :zuzu:
Bide sonradan boyatanlar sarışınım demiyor mu :zonk::zonk:

bence de herkese yakışmıyor :dertli: En güzeli doğal sarışın olmak aslında :huhuu:

Çok haklısın herkese yakışmıyor canım :sirin: sarı saç

ayrıca bu resimdekilerin hepside boya ama neticede esmer temelinde esmer kadınlar değil dibinden siyah çıkmıyo ki tenleri beyaz saç renkleride açık kumral e öyle oluncada sarı boya hemen saça adapte oluyor dolayısı ile bu hatunlar sarışın zaten esmer değiller

ben de küçüklükten beri sarısın ya da açık kumral olanlar için demedim ki saçları siyah olup sarı yaptıranlara dedim en güzeli doğal sarısın olmak diye yani doğuştan açık renk saç rengine sahip olmak :huhuu:

resimleri koymadan önce yazımın başında da belirtmiştim.Sarı saç herkeze yakışmaz diye :sirin: gerçekten öyle.teni beyaz olsa bile saç rengi oturmayan arkadaşlarım var.benimde saçlarım sarı ve çevremde olan herkez çok beğenir.bende vazgeçemiyorum hera arkadaşım gibi sarıdan açıkçası.Zaten normaldede açık kumraldım yani sarıya dönük.Saçlarıda boyatınca ee bide beyaz tenli olunca ister istemez sarışın oluyorsun :hihi:

umarım beğenmişsinizdir resimleri.Öptüm hepinizi :teselli:

H

Hera

Misafir
evet Şeker parem çok haklısın :lilav: bende açık kumralım tüylerim bile sarı kollarımda ki bacaklarımda ki e daha ne olsun :1:

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
evet Şeker parem çok haklısın :lilav: bende açık kumralım tüylerim bile sarı kollarımda ki bacaklarımda ki e daha ne olsun :1:

aynen durum bendede öyle canım :hihi: yalnız benim saçlarımın rengi doğal gibi duruyor.hatta diplerinden çıkmaya başlamasa millet boya olduğuna bile inanmicak.Okadar bütünleşmişizki.Bir ara bal köpüğüne merak saldım ama yaptırmadım.Gözüme koyu gelicekti çünkü.Bu renge bile bazen acaba açtırsammı daha diyorum :hihi:

senin saçlarında çok güzel buarada.

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
teşekkürler canım
bende açık tenliyim hatta bembeyazım diyebilirm:ilknur:
ama bana hiç yakışmaz gene de güzel duruyo :lilav:

OP
Şekerpare

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
teşekkürler canım
bende açık tenliyim hatta bembeyazım diyebilirm:ilknur:
ama bana hiç yakışmaz gene de güzel duruyo :lilav:

çok çok beyazsan sarı saç yüzünü dahada açacağından sırıtabilir canım.Hep makyaj yapmak zorunda kalırsın.Göze dudağa ... ama yapıncada fıstık gibi olursun söliyim sana :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar