Şahin Tepesi (Atv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528

Şahin Tepesi

Ay Yapım’ın yeni dizisi “Şahin Tepesi”, 23 Kasım Cuma Atv'de!

Muhteşem bir oyuncu kadrosuyla seyirci beğenisine sunulacak “Şahin Tepesi”nin hazırlıkları hızlandı. Ay Yapım’ın heyecanla beklenen yeni dizisinin çekimleri başladı. Çok yakında izleyiciyle buluşacak olan “Şahin Tepesi”nin yönetmen koltuğunda Türkiye’nin tek Emmy ödüllü dizisinin yönetmeni Hilal Saral oturuyor. Hilal Saral bu dizi için daha önce Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kara Sevda gibi dizilerde işbirliği yaptığı senarist Melek Gençoğlu’yla yeniden bir araya geldi. Dizinin oyuncu kadrosunda ise usta oyuncular Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu’nun yanı sıra genç yetenekler Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç yer alıyor. “Şahin Tepesi” birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Zerrin Tekindor'u gördüğüm her diziye bakarım büyük ihtimalle bununda ilk bölümüne bir bakacağım

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Zerrin tekindoru normalde beğenirim ama bu dizide sevemedim.. karakteri zati sevmedim ama yani kadına fazla makyaj yapılmıştı.. bide sanki diyalogları aşjı memnu dakini andırdı bana..

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Bende sevemedim diziyi izlemedim de zaten :ruj:6.bölümde final yapıyormuş bu akşam herhalde. Cuma gününe yeni patlayacak dizi mi konu yahu :D İstanbullu Gelin var Kızım var Arka Sokaklar var bu ne cesaret derler adama :capkinbito:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar