Şahane Firkete şal.....

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Şahane Filkete Şalınızın yapılışını öğrenmeyi çok isterim teyzoş : ) ; ) :sirin::sevindirikasli::confetti::gulsemmi:

Canım benim bu netten alınma bir örnek hoşuma gittiği icin paylaşmışım alıntı yaptığım yerde yoktu demekki anlatımı almamışız bir video buldum nasıl yapıldığına dair umarım yardımcı olur size

Tepki
4
Teyzoş'cuğum ; ) Yapılışı çok işime yaradı emeğin için teşekkür ederim! Peki bunların birleşmesini anlatan bir video biliyor musun? Birleşmesi benim için çok önemli çünkü. Asıl beceremediğim, bilmediğim o : )

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
ne kadar yardımcı olur bilmiyorum ama dilim döndüğünce anlatmaya calışayım cnm

vkzns.png

Bu resimde ilmekler 2li ve 3lü alarak sıkiğnesini yapmayı göstermiş sende tekli alarak uygulayacaksın aynı işlemi ördüğün şeritlerin 2 yanına sonrasında şekil vermek sana kalmış sanırım diğer resim yardımcı olacaktır sana bu konuda zamanım yok bu aralar torunumla uğraşıyorum eğer acelen yoksa az bekle nasıl yapıldığına dair bir video hazırlar eklerim ama yarın ve ondan sonraki gün torunuma bakacağım vakit bulamam

Tepki
4
Çok incesiniz... Teşekkür ederim... Eğer size zor olmayacaksa o paylaştığınız şal fotoğrafının nasıl birleştirildiğini videoyla anlatmanızı çok isterim... İyi akşamlar, esen kalın... : )

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
bu modelin nasıl yapıldığını tarif edermisiniz ?

cnm benim bu şalı ben yapmadım bunu da belirttim eklediğim video ve resimler yardımcı olur sanırım deneyin musait olduğum bir zamanda kendim yaparak videosunu çekmeye çalışacağım ama torunuma bakıyorum önceki kadar vakit ayıramıyorum örgüye ilk fırsatta yardımcı olmaya çalışacağım inşaallah

Tepki
4
Merhaba teyzoş hani şalın nasıl birleştiğini videoyla anlatacaktınız : ) Unuttunuz mu? Cevabınızı bekliyorum... Eğer müsaitseniz ve uygunsanız... Kendinizi zorlamanızı istemem... Şimdiden teşekkürler : )

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Merhaba teyzoş hani şalın nasıl birleştiğini videoyla anlatacaktınız : ) Unuttunuz mu? Cevabınızı bekliyorum... Eğer müsaitseniz ve uygunsanız... Kendinizi zorlamanızı istemem... Şimdiden teşekkürler : )

cnm benim inan vakit bulamıyorum siteye bile kaçamak giriyorum torun bakıyorum bebek ufak olunca vakit bulmak ta zor biraz ama uygun zamanda hazırlayacağım inş

OP
Teyzos

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
ben vakit bulamıyorum video icin ama aslında kikimora yardımcı olur sana bu konuda ona seslenelim bakalım ne diyecek :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar