Saçlarınızın Rengini Evinizde Yavaşça Açın!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Lush'tan harika bir sabun. Ben kullanmadım; ama kullananlar oldukça memnun. Saç rengi her yıkama sonrası yavaş yavaş açılıyor. Tabii i benim gibi koyu saçlarda ne kadar işe yarar bilmiyorum:) Bu ürün sabun olduğu için, saç kremi ile kullanılması tavsiye ediliyor.

Kullananalar varsa haberdar etsin lütfen:D

Lush - The Blonde( Katı Sabun)

Papatya ve kadife çiçeği ile daha sarı saçlar! Saçı ıslatın, kafanıza sürün, masaj yapın, ovarak köpürtün ve durulayın. Doğal ve güzel sarı saçlar için düzenli kullanın.

78d4d6c9-945e-4870-bf36-bfe73398b290.jpg

İçerik
Sodium Lauryl Sulfate, Stearic Acid, Chamomile Infusion (Anthemis nobilis), Marigold Infusion (Calendula officinalis), Glyceryl Stearate (&) PEG-100 Stearate, Cocamide DEA, Perfume, Soya Lecithin, Lemon Juice (Citrus limonum), Sodium Cocoamphoacetate, Tangerine Oil (Citrus reticulata), Mandarin Oil (Citrus nobilis), Orange Oil (Citrus dulcis), Orange Blossom Absolute (Citrus dulcis), Gardenia Extract (Gardenia jasminoides), Chamomile Flowers (Anthemis nobilis), Lemon (Citrus limonum), *Limonene, *Linalool. * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim saçlarım da koyu işte canım. Ben de merak ediyorum aslında nasıl olur diye:dusun:

Lush mağazalarından bulabilirsin canım. İzmir, İstanbul ve Ankara'da var. Sanırım internetten de alabiliyorsun. Google'dan aratıp, bakabilirsin siteye. Ben birkaç ürününü kullanıyorum çok memnunum. Doğal ürünler hepsi. :hhhhhh:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de öyle düşünüyorum canım. Sonuçta Lush'taki ürünler doğal; ama işte koyu renk saça nasıl olur bilemem:dusun:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
aslında denesek bişey olmaz herhalde.:eek::eek: deneyen olursa bizimle paylaşsın lütfenn.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben bir Lush mağazasına gitsem soracağım kızlar; ama benim oturduğum yere uzak:) Eşimi haftasonu kandırırsam gideceğim:uc:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar Cumartesi Lush mağazasına gittim ve sordum. Dedikleri tek şey içinde herhangi bir açıcı madde olmadığı için tamamen sizin saçınızla alakalı dedi. Yani açabilir; ama yavaş yavaş açabilir dedi. Çünkü içinde sadece bitkisel ürünler var. Spot ışığı ve gün ışığıyla zaten baya açılırmış bu sabunu kullanırken. Yine de size kalmış denemekte fayda var tabii.. Ben saçlarımın renginden memnun olduğum için düşünmüyorum; ama sarışın ve kumral saçlarda bence daha etkili olacak gibi:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar