Saçlarımı mahvettim kızlar yaa :(

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
öncelikle aranıza tekrar döndüğüm için çok çok mutluyum canlarım:1: herkese merhaba yeniden. şükür eşim işe başladı, kursum bitti sizlerle olmak beni çok mutlu ediyoooooooo

sorunum büyük sanırım, acil yardımlarınıza ihtiyacım var.saçımı geçen sene röfle yaptırmıştım. dip boyam gelince kolestonun ismini hatırlamıyorum ama sanırım kızıl tonlarından biriyle boyadım bakır renk oldu ama dip boya olan yerler koyu röfleli yerler acık renk olduğu için 15-20 gün sonrada kumral bakıra boyadım yıkadıkça rengi açıldı hoşuma gitmedi hepsi tek renk olsun diye dün palette deluxe 1-1 mavi-siyah rengine boyadım:acep::acep:. benim hoşuma gitti ama eşim beğenmedi. şimdi napcam ben. forma bi bakındım rengini açtırmak 100 tl civarıymış bunuda şuan veremem. bana bir yol gösterin napıyım ben şimdi:uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Mavi -siyah mı , çok mu aradın bu rengi ya :(
Bu renkten kurtulması o kadar zordur ki.
Saçın üstüste boyandığı için yıpranmıştır , bir de açıcı işlem uygulaması yaptırırsan çok daha kötü olur bence.
2 ay sabret iyice aksın sonra koyu kahvelerle şansını dene derim.
Sana hiç mi yakışmadı mavi siyah?

OP
acigul

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
Mavi -siyah mı , çok mu aradın bu rengi ya :(
Bu renkten kurtulması o kadar zordur ki.
Saçın üstüste boyandığı için yıpranmıştır , bir de açıcı işlem uygulaması yaptırırsan çok daha kötü olur bence.
2 ay sabret iyice aksın sonra koyu kahvelerle şansını dene derim.
Sana hiç mi yakışmadı mavi siyah?

ben beğendim ama eşim çok siyah durdu dedi önceki daha güzeldi dedi. tenimde beyaz o öyle deyince kafam karıştı. normalde kapalıyım zatende sonuçta eşimin beğenmesi çok önemli. oda garipsedi gözü alışınca ne der bilmiyorum. çare yok ozaman sık sık yıkayıp akıtacam.renk açıcılarla falanda saçımı mahvetmek istemiyorum çünkü saçımda yıpranma yok maşallah kırık bile yok çok şükür ama dönüşü olmayan bi işe kalkıştım :bitter::bitter:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
O kadar üzülme o zaman , eşin birkaç ay idare ediversin böyle.
Çam terebentin boyayı akıtıyor , şampuanına katabilirsin.
Akmayı hızlandırır bir yandan da bakım yapar saçına.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Canim o rengi acmak cok ama cok riskli:uzgun:
bir yerde okumustum onu kusturman lazim sabunla yikicaksin günde bir kac kere ama sakin aciyim falan deme cok kötü olur:ayk:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
önceden röfle olduğu için 1-2 aya akar biraz açılır saçın merek etme sonrada kahve tonlarında boyarsın siyah çok riskli bir renk ben çok koyu yaptığım dönemlerde bile açık kestaneyi tercih ediyorum merak etme bol bol yıka saçını açılır biraz sonrada kahve tonlarından boyarsın

Tepki
8.216
Saçını daha da kötü yıpratırsın canım bence bekle biraz zaten üst üste bir sürü işlem görmüş saç :lilav:

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
zamanla mavi siyahta rengini yıkadıkca açacaktır bence çünkü alttaki röfle boyayı akıtır sen merak etme keşke siyah yerine çikolata kahve deneseydin üst üste boyamaylada kapatırdın ama artık çok geç kalmışsın saçlarının uzamasını bekle bence eşinide çok takma zamanında bende röfle yaptırmıştım kapatıncaya kadar canım çıktı hiçbir şekilde olmadı bende saçlarımı uzattım kestirdim ve tek renge döndürdüm şuan kumral küllü boyuyorum sanaba tavsiye ederim bu kadar canını sıkma

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
beklemekten başka yolun yok sanırım.
çok kötü değilse karışma eşininde gözü alışır birkaç gün sonra:huhuu:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kesinlikle boyama canım bekle. Bu sefer ellerinde kalır saçların. Çok işlem yapmışsın saçlarına.

Bu arada aramıza yeniden hoşgeldin canım.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hosgeldin canim.
Benim tenim esmer, kendi sac rengimde siyah oldugu icin ben bu rengi kullanmistim. Esimde bende kendime yakistirmistik. Tenin beyazsa sana cok siyah durmus olabilir tabii. Yikandikca o kendi akiyor zaten canim. Akana kadar bekle. Sik sik boyayip saclarini harap etme. Ne güzel saclarinda kirik bile yokmus. Sonra istedigin gibi boyarsin yine. :eek:

OP
acigul

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
hoşbuldum canlarım öncelikle...çok teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için. eşiminde gözü alışıyo galiba dün maviliği gittide daha güzel oldu falan dedi:huhuu: arkadaşlarım siyahın çok yakıştığını söylediler içim daha da rahatladı:zuzu:

buket

Aktif Üye
Tepki
179
dönüşü çok zor bir renge boyamışsın canım keşke kahve falan yapsaydın kendi başına akıtman gerçekten çok zor ama istersen sabunla sürekli yıkamayı bi dene..
bir yerde okumuştum sabun saç boyansını akıtıyormuş.. doğrumu bilmiyorum:dusun:

OP
acigul

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
dönüşü çok zor bir renge boyamışsın canım keşke kahve falan yapsaydın kendi başına akıtman gerçekten çok zor ama istersen sabunla sürekli yıkamayı bi dene..

şuan kahve rengini aldı saçlarım canım aslında rengini değiştirmek istiyorum bal köpüğüne ama kahveye dönse bile röfle üstüne bide siyahla tutmaz heralde uzamasını bekleyeceğim bakalım belimede 4 parmak bişi kaldı uzasında inşallah istediğim renge boyatacam kendim boyamam asla:2:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
beklemekten başka yolun yok sanırım.
çok kötü değilse karışma eşininde gözü alışır birkaç gün sonra:huhuu:

Bencede alışır en başta tuhaf gelmiş olabilir alışık olmadığı için... Zamanla belki değiştirmeni bile istemez...
Saçlarını daha fazla yıpratma bence canım....

buket

Aktif Üye
Tepki
179
şuan kahve rengini aldı saçlarım canım aslında rengini değiştirmek istiyorum bal köpüğüne ama kahveye dönse bile röfle üstüne bide siyahla tutmaz heralde uzamasını bekleyeceğim bakalım belimede 4 parmak bişi kaldı uzasında inşallah istediğim renge boyatacam kendim boyamam asla:2:

anladım tatlım o zaman beklemekten başka çare kalmıyor zaten insan alışıyor belli bir süreden sonra:acep:

OP
acigul

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
anladım tatlım o zaman beklemekten başka çare kalmıyor zaten insan alışıyor belli bir süreden sonra:acep:

ama ben şimdi çok sabırsızlanıyorum. saçım normal kahve tonuna dönüştü bal köpüğü yapsam tutarmı? istediğim bu rengi elde edebilirmiyim aceba ne dersiniz?

hilary_duff_300x400.jpg

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152

sabun doğru ama beyazlatıcı sabunlar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar