Saçlarımı açtım şimdi ne renk yapayım sizce?

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Kızlar benim saçlar siyahtı ama kuaför sağolsun yıpratmadan açtı.10 gün sonra bir daha gel rengi yerine oturur dedi ama bana açık geldi bu renk.ben kendim çikolata kahve tonlarında bir boya alsam kendim boyasam olurmu? sizce ne renk alayım? ten rengim beyazda kaşlarım koyu malesef:) yardım edin arkadaşlar saç diplerim daha açık oldu yalnız iki tane fotoğraf koyuyorum.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Gözlerin siyaha alıştığı için belkide gözüne hoş gelmedi belkide canım bu saç rengine röflede çok hoş olur aynı zamanda kızıl gölgede çok güzel olur ama sen kahvede kararlıysan çikolata kahvede çok güzel bir renk ve sana yakışlacağına eminim canım

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence kuaföre boyat beyenmezsen evde yaptığını daha çok uğraşman gerekir...kızıl tonlarını düşünmezmisin saçların çok hoş yakışabilir

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Gözlerin siyaha alıştığı için belkide gözüne hoş gelmedi belkide canım bu saç rengine röflede çok hoş olur aynı zamanda kızıl gölgede çok güzel olur ama sen kahvede kararlıysan çikolata kahvede çok güzel bir renk ve sana yakışlacağına eminim canım
canım kızıl ve siyaha tövbe ettim:) ama dediğin gibi koyu alıştığım için tuhaf geldi kendimi çirkin hissediyorum:) yapyımda paylaşırım o zaman bakalım nasıl olcak.

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
bence kuaföre boyat beyenmezsen evde yaptığını daha çok uğraşman gerekir...kızıl tonlarını düşünmezmisin saçların çok hoş yakışabilir
dediğim gibi siyah ve kızıla tövbe ettim çok zor açılıyo canım ya. zaten çikolata kahve çok açık değil boyayınca akıcak ve ne renk alıcak onu merak ediyorum:) kuaför benim dilimden anlamıyor ya ben açma işlemi gibi zor şeylerde kuaförü tercih ediyorum.bakalım saçlarım ne hale gelecek:)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
güzelim benim saçlarım röfleli idi Schwarzkopf vital colorsun5-60yeni çıkan sıcak çikolata rengini aldım evde gelinim boyadı önce bana koyu geldi 3- 4 yıkamadan sonra rengi çok güzel oldu beyazlarıda kapatıyor tercih senin

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
güzelim benim saçlarım röfleli idi Schwarzkopf vital colorsun5-60yeni çıkan sıcak çikolata rengini aldım evde gelinim boyadı önce bana koyu geldi 3- 4 yıkamadan sonra rengi çok güzel oldu beyazlarıda kapatıyor tercih senin
kuaförlerde loeralin marjinalini tercih ediyolar. ama ben gidip kuaför malzemeleri satan dükkandan alcam ve sizin dediğinizide bir sorcam çok teşekkür ederim

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Saçlarının rengi çok güzel olmuş

Ben yıllardır 6 numara kullanıyordum, karamel :hulya: O da çok güzel, bir boyat istersen

attachment.php

birgul

Üye
Tepki
30
canım eğer kaşların siyah teninde beyaz ise sana açık renkler gitmez bendce kestane tonları hoş olr beyaz tene kızılda çok güzel gidio umarım içine snen bi renk olur senin beğenmende çok önemli koyu renkler insanı daha güzel gösteriyo ve daha doğal duruyo bence kendine ii bak

OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
canım eğer kaşların siyah teninde beyaz ise sana açık renkler gitmez bendce kestane tonları hoş olr beyaz tene kızılda çok güzel gidio umarım içine snen bi renk olur senin beğenmende çok önemli koyu renkler insanı daha güzel gösteriyo ve daha doğal duruyo bence kendine ii bak
illaki kaşlarımın rengini biraz kırmam gerekiyo onuda beğenmiyorum hiç doğal olmuyo canım haklısın. ya çikolaya kahve ya da kızıl kahve düşünüyorum tabi kızılda zor gidiyo saçtan siyah gibi. bakalım ben kahveye boyadığımda akınca nolcak sağol canım benim:)

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
çok koyu istemiyorsan bal köpüğüde yapabilirsin canımşimdi sarışınım ama bi ara kullanmıştım resim kötü ama fikir verme açısından ekliyorum üst taraflar ışık vurduğu için değişik çıkmış

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
OP
duru_su

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
çok koyu istemiyorsan bal köpüğüde yapabilirsin canımşimdi sarışınım ama bi ara kullanmıştım resim kötü ama fikir verme açısından ekliyorum üst taraflar ışık vurduğu için değişik çıkmış
evet canım üstleri açık çıkmış heralde ışıktan. çok teşekkür:) seninde saç rengini beğendim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar