Saçınız Dökülüyor, Tırnaklarınız Kırılıyor ve Cildinizde Solgunsa Bakın Derim:)

narinden

Yeni Üye
Tepki
4
Herkese sevgiler. Bayadır saç dökülme sorunum vardı ve moralimi baya bozuyordu bu durum. Birde bayan olunca daha bir dikkat çekiyor ve önemli hal alıyor konu. Bir süredir "biotin" kullanıyorum. çünkü anladım ki vücutta bazı vitaminlerin eksikliği böyle sonuçlar doğruyor arkadaşlar. Kullandığım ürün h vitamini bir nevi, içinde yararlı vitaminler var. Vücudu, cildi ve hücreleri besleyici özelliği var. Baya baya saç dökülmem durdu, cildim canlandı, tırnaklarım kırılıyordu bakımsızdı ve ona bile iyi geldi:)) Ürünün adı "Dermoskin Medobiohtin" bu sorunları yaşayan varsa baksın derim. :sevindirikasli:

Kaynak : dermoskin

hazalcım34

Yeni Üye
Tepki
6
benimde bu tarz sorunlarım var inşallah iyi gelir deneyeceğim. o kadar şey denedik birde bunu deneyelim:S teşekkürler paylaşım içn.

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Doğal yöntemleri denemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.Isırgan otu saç için tavsiye edeceğim en başarılı çözümdür

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Sevgili @Maşaaa aktarlarda ısırgan otunun kurusu satılmaktadır.Bir tutam ısırgan otunu saplarıyla beraber 1 bardak kaynamış su içerisine atıp 5 dakika da öyle kaynatacaksınız.Sonra süzüp ister banyo da en son durulama yapıp yıkamayacaksınız ya da temiz saç diplerine masaj yaparak sürüp ertesi gün yıkayacaksınız.Hafta da 2 yada 3 kez tekrarlamak yeterli olacaktır.Aynı zamanda kepekler içinde çok faydalı bir bitki.Çok yıpranmış saç ise bir kaç damla badem yağı da ekleyebilirsiniz.Artan su bekleyince koku yapıyor bilginiz olsun.Bir kaç denemeyle ölçüyü sanırım tutturabilirsiniz.Yani tarif bir kullanımlık olmalı.Kolay gelsin.

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
Sevgili @Maşaaa aktarlarda ısırgan otunun kurusu satılmaktadır.Bir tutam ısırgan otunu saplarıyla beraber 1 bardak kaynamış su içerisine atıp 5 dakika da öyle kaynatacaksınız.Sonra süzüp ister banyo da en son durulama yapıp yıkamayacaksınız ya da temiz saç diplerine masaj yaparak sürüp ertesi gün yıkayacaksınız.Hafta da 2 yada 3 kez tekrarlamak yeterli olacaktır.Aynı zamanda kepekler içinde çok faydalı bir bitki.Çok yıpranmış saç ise bir kaç damla badem yağı da ekleyebilirsiniz.Artan su bekleyince koku yapıyor bilginiz olsun.Bir kaç denemeyle ölçüyü sanırım tutturabilirsiniz.Yani tarif bir kullanımlık olmalı.Kolay gelsin.
Teşekkür ederim @Simge_01 :yes:

Ahu Bolukesek

Yeni Üye
Tepki
12
Forumda gezerken karşıma çıkan bu konu nasıl da iyi geldiii. Benim de böyle sorunlarım vardı. Kesinlikle deneyeceğim. Çok teşekkürler önerin için canıımm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar