Sac rengim acayip

Tepki
80
Hanimlar sac renkim ecayib hec beyenmiyorum :uzgun:.
Bay kopuyu yapmaq istiyorum sizce hangi boyadan istifade ede bilerem. yardim edin lutfen :uzgun::uzgun::uzgun:

OP
Blossom
Tepki
80
ben mesaj yazanda sekil koymaq istiyorum eee onu bacarmiram mesaja nasil sekil koyum

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
kötü değil bence canm ama illaki değişiklik istiyorsan boyatırsın olur biter üzme kendini bunun için

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
senin saçın da turunculuk var o yüzdenmi beğenmiyorsun canım.
bal köpüğü de bu renge yakın hatta böyle birşey değilmi?

H

Hera

Misafir
Neresi acayip gayet normal bir renk bal rengi gibi sadece saçını çekip göstermenden bir şey anlayamayız çünkü TEN Rengin de önemLi Teninle aynı renk olursa Çiğ durursun..

H

Hera

Misafir
heramm bana hangi renk gider bende istiyorum hiç boyatmadım daha :eek:ys::eek:ys:

Tatlım senin Tenin açık beyza tenlisin Saçlarında tenine göre koyu renk tam bir kontras oluşturuyor Canlı Duruyor ve Bu sebeple yakışıyor saçlarının rengi çok güzel bence Evlen belli bir zaman geçsin sıkılrsan Belki değiştir derim ama şu anda hiç ihtiyacın Yok Bitanemmm :zuzu:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710

Tatlım senin Tenin açık beyza tenlisin Saçlarında tenine göre koyu renk tam bir kontras oluşturuyor Canlı Duruyor ve Bu sebeple yakışıyor saçlarının rengi çok güzel bence Evlen belli bir zaman geçsin sıkılrsan Belki değiştir derim ama şu anda hiç ihtiyacın Yok Bitanemmm :zuzu:

çoook teşekkür ederim tavsiyelerin için canım benimm iyiki varsın bebeğimm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar