Saç Maşası Olarak Hangi Marka Almalı?

C

cerence74

Misafir
Merhaba. Ben yeni bir saç maşası almayı düşünüyorum. Kullandığım bayağı eskidi. Sizler ne kullanıyorsunuz ne önerirsiniz?

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
evet güzel bir konu düzleştiricim braun alırken maşa gibi de kullanıyosun denmişti ama çok zor ben beceremedim sadece maşa alcam bende

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Konu içerik bakımından bu bölüme taşınmıştır.:hhhhhh:

Canım öncelikle hoşgeldin.:hhhhhh: Maşa kullanmıyorum; ama düzleştirici olarak Braun ya da Philips öneririm:eek:

OP
C

cerence74

Misafir
Ben arkadaşım tavsiyesi üzerine King saç maşasını almıştım. Bir ürünü en iyi kullanan bir başkasından öğrenebilirim bence. En iyi deneyen bilir. Oda King leopard maşa kullanıyor al dedi. Aldım. Memnunum.

dennis

Yeni Üye
Tepki
1
bnde almayı düşünüyorum da ne alalım hiç kullanan yokmu?ne kadar oldugunu da söylersenız iyi olur..rowenta en iyisimidir?

OP
C

canan.dere

Misafir
saç düzleştiricisi çok iyi seçilmeli ya braun kullanıyordum yaptıgım an sacım duzleşiyor yarım saat geçmeden yine eski halini alıyordu arkadaşım instyler diye bir marka önerdi dışarda bulamadım ama --- adresinden sipariş verdim okadar harika yapıyorki saçı anlatamam dümdüz oluyor saç tam istediğim gbi öneririm bu markayıda

hugobo

Yeni Üye
Tepki
0
Sevgili arkadaşlar değerli forum üyeleri ,

hepimizin bildiği üzere internet gibi pratik bir teknoliji yardımı ile evlerimizden dışarı çıkmadan ihtiyaç duyulması lazım gelen kimi ürünleri görme fırsatımız var .. yapılan araştırmalara göre internetten güvenli bir biçimde alışveriş yapılma sayıları günden güne artarak yaygınlaşmakta dolayısı ile firmalar pazarlarının bi kısımlarını bu yöne çekmektedirler.. Bende değişik ürünler bularak arkadaşların hem fikirlerini almak hem de onların ihtiyaçlarını giderebilme konusunda yararım olur diye düşünerek sizlere bi ürün göstermek istiyorum ..

ürünle ilgili açıklamalar verdiğim linkin alt kısımında yer almaktadır ..
konuya alaka gösterenler lütfen forumda fikirlerini yazabilirler mi .. hepinize şimdiden teşekkür eder hayırlı günler geçirmenizi dilerim ..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Link vermek yasaktır. Bu yüzden vermiş olduğunuz linki sildim. Tavsiye ettiğiniz ürünleri sadece resimleyerek, performanslarını yazarak söyleseniz..

Teşekkürler.

OP
N

nalan123

Misafir
ya benm saçım ne düzleştirici tutuyor ne de fön şekilsz dışarıda çıkmıyoryum napcam bilmiyorum

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
bende rowenta var çokta memnun değilim anında ısıyı vermiyo biraz bekliyosun
şimdi rewington alıcam çok övdüler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar