Saç düzleştirme ipuçları...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
tab3_bottom_product.png

Philips HairCare Artistik Direktörü Andy Uffels’in sağlıklı saç düzleştirme ipuçlarına kulak verin:

-Islak ya da nemli saçı düzleştirmeyin. Düzleştirmeden önce daima saçınızın kurumasını bekleyin.
-Daima saç tipiniz için en uygun olan sıcaklığı kullanın. Andy, ince ve zayıf saçlar için 180 derece, daha kalın saçlar içinse 230'a kadar olan dereceleri tavsiye ediyor.
-Sıcaklıkla etkinleşen bir koruyucu sprey seçin ve bolca uygulayın.
-Saçı küçük bölümler halinde düzleştirin. Köklere yakın yerlerden başlayın ve düzleştiriciyi sürekli hareket ettirerek saçın ucuna kadar, aşağı doğru kaydırın.
alintidir...

OP
Lilav

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende sadece bazen nemliykende yapiyordum artik yapmicam:zonk:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben önceden islak sacimi düzlestirmeye calisirdim ama uzun zamandir ilk önce kremimi sürüyorum, kurutuyorum ve ardindan düzlestiriyorum.

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben pek duz saci sevmem,ama esim sevdigi icin arada bir gonlu olsun diye yaparim,,sirf onun icin aldim duzlestiricimi,,,

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
kızlar için düzleştirici almam lazım ama hangisini alsam bilemiyorum:tskler:

Tepki
14
düzleştirici ve maşa vazgeçilmezimdir. kuaförlere biton para veriyordum eskiden hem föne hemde bukle yaptırmaya. şimdi evde kendim yapınca daha iyi oluyor hem maddi acıdan kısdım hemde kendi yaptığımı daha çok beğeniyorum. :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar