Rüyam

*Neşe*

Daimi Üye
Tepki
582
Bugün rüyamda evde eski bir vitrin vardı ve birden çok korkunç bir sesle hareket etmeye başladı,sonra koridorda sanki kendine yer bulmaya çalışır gibi bir yerde durdu vekonuşup burası olmadı deyip hızlı bir şekilde tekrar hareket edip kendine göre bi yer buldu tamam burası dedi.banada kızar gibi konuşuyordu bense korkudan titriyordum.

baktım ama netten bişey bulamadım yorum olarak,yorumlayabilen varsa sevinirim .uyandıktan sonra bir süre bütün eşyalardan korktum:kptmya:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bugün rüyamda evde eski bir vitrin vardı ve birden çok korkunç bir sesle hareket etmeye başladı,sonra koridorda sanki kendine yer bulmaya çalışır gibi bir yerde durdu vekonuşup burası olmadı deyip hızlı bir şekilde tekrar hareket edip kendine göre bi yer buldu tamam burası dedi.banada kızar gibi konuşuyordu bense korkudan titriyordum.

baktım ama netten bişey bulamadım yorum olarak,yorumlayabilen varsa sevinirim .uyandıktan sonra bir süre bütün eşyalardan korktum:kptmya:

Ay canım hayır olsun diyelim hayra çıksın..
Bak iyi yorum olursa iyi olur derler büyüklerimiz..
İşlerinizi rayına oturtacaksınız rahat edeceksiniz inşallah:cicek:

OP
*Neşe*

*Neşe*

Daimi Üye
Tepki
582
Ay canım hayır olsun diyelim hayra çıksın..
Bak iyi yorum olursa iyi olur derler büyüklerimiz..
İşlerinizi rayına oturtacaksınız rahat edeceksiniz inşallah
Şahmaran cım güzel yorumun için teşekkürler

Elda cım hiç üstümü açmam bu konuda çok hassasım:p

bu rüyanın yorumu olarak görmüyorum ama rüyanın ertesi günü çok üzücü bir olay yaşadık halada etkisinden kurtulamadık rabbim kimseye böyle üzüntüler vermesin:aglayan::aglayan:

teşekkürler ilginize

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar