Rüya Yorumu

ILGAZ

Aktif Üye
Tepki
115
Arkadaşlar rüyamda cam kenarında yanımda bir bayanla durgun tertemiz bir denize bakıyordum deniz suyu birden çekildi altından eski çağlardaki örnek (dalyandaki gibi )kaya mezarı çıktı sonra denizin üzerinde yüzen ölü 2 kişi vardı.rüya yorumlarını inceledim ama kaya mezarın anlamını bulamadım bana yardımcı olursanız şimdiden çoooookkkk teşekkür ederim.:dertli:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım hayırlara çıksın gördüğün rüya rüyada durgun temiz deniz çok yidir mezarın anlamı başka ama sen kaya mesarı gördüğünü yazmışsın bende ilkdefa duyduğum için bir yorum yapamıycam:acep:

OP
ILGAZ

ILGAZ

Aktif Üye
Tepki
115
Aslında ben çok iyi rüya yorumlarım ama kaya mezarının anlamını çok araştırdım günlerce bulamadım çooooooooook merak ediyorum bilenler bana yazsın lütfen yinede benim için ardığın için çokk teşekkürler:cokkomik:

OP
ILGAZ

ILGAZ

Aktif Üye
Tepki
115
Arkadaşlar rüyamda cam kenarında yanımda bir bayanla durgun tertemiz bir denize bakıyordum deniz suyu birden çekildi altından eski çağlardaki örnek (dalyandaki gibi )kaya mezarı çıktı sonra denizin üzerinde yüzen ölü 2 kişi vardı.rüya yorumlarını inceledim ama kaya mezarın anlamını bulamadım bana yardımcı olursanız şimdiden çoooookkkk teşekkür ederim.Lütfen bilennnnnnnnnnnn yokkkmuuu

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hayırlara vesile olsun canım deniz görmek güzeldir.Çekilmesi hakkında fikrim yok ama rüyadır hayıra yormak gerek..Kaya mezar dediğin LAHİT olur bu şekilde aratırsan bulman kolay olurdu senin için araştırdım.

Rüyanızda lahit(KAYA MEZAR) görmek, lahit boş ise, ömrünüzün uzadığına, içinde bir şeyler varsa (dolu ise), pek yakında dedelerinizden kalma bir mülke kavuşacağınıza işaretle tabir olunur.

OP
ILGAZ

ILGAZ

Aktif Üye
Tepki
115
Canım çok teşekkür ederim ama kaya mezarın anlamını nerden okudun ben bulamadım diye çıldırdımda kaynağını çok merak ettim tatlım

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Canım çok teşekkür ederim ama kaya mezarın anlamını nerden okudun ben bulamadım diye çıldırdımda kaynağını çok merak ettim tatlım

Canım kaya mezarı dediğin taş mezarlardır yani eski dönemlerde mısırlıların kullandığı ve tapınaklarda üzeri kapıtılır yeniden doğus inancı olan kişilerdir yani lahitler ileri gelen devlet büyükleri ve dönemin imparatorları soyluları felan kullanır ve bu türk kültüründe yoktur..Mısır Tarihi ile ilgili araştırma yapmıştım ve lahitleri tercüme ederken kaya mezarı denmişti sende RÜYADA LAHİT GÖRMEK yazarsan bulursun ve ya GOOGLE GÖRSELLERE LAHİT yaz görürsün :eek:pucuk:

OP
ILGAZ

ILGAZ

Aktif Üye
Tepki
115
Canım senin dediğin lahit aşağıdakiler

images

images

Benim rüyamda gördüğüm ise böyleydi tatlım

images

images

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Rabbim hayirlara cikarsin canim, ben pek rüya yorumlayamam. :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar