Roflem hic yakismadi

zerafetim

Yeni Üye
Tepki
2
Arkadaslar ben 43yasindayim herhalde bunalimdan olsa gerek sacimi platin rofle yaptirdim kuofor benim gosterdigim gibi yapti fakat resmen ben 60yasinda oldun dunden beri cama bile cikmiyom:ask: yasitlarim varsa acil oneriler bekliyorum

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Arkadaslar ben 43yasindayim herhalde bunalimdan olsa gerek sacimi platin rofle yaptirdim kuofor benim gosterdigim gibi yapti fakat resmen ben 60yasinda oldun dunden beri cama bile cikmiyom:ask: yasitlarim varsa acil oneriler bekliyorum

Röfle zaten yaş ekler insana..Bence çözüm gayet açık kuaföre gidin ve cildinize ve ruhunuza uygun olan rengi seçin sizi yaşlandırmak yerine gençleştirsin.

Emel Yıldız

Yeni Üye
Tepki
1
Ben de 37 yaşındayım malesef bayramdaniki gün önce böyle bir işe kalkıştım ama benimisteğim platin değildi kuaförüme güvenip aptallık ettim haytımda hiç kendimi bu kadar kötü hissetmedim.insanın yüzüne en çok doğala yakın olan renk yakışıyor platin renk 10 yaş yaşlandırıyor.kuaföre gittim tekrar cila yaptı biraz fark etti ama en kısa zamanda kahve tonlara dönerim :)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
platin her kadına yakışmaz özellikle esmer tenlilere hiç yakışmaz
bende o hatayı dört sene önce yapmıştım

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ben de 37 yaşındayım malesef bayramdaniki gün önce böyle bir işe kalkıştım ama benimisteğim platin değildi kuaförüme güvenip aptallık ettim haytımda hiç kendimi bu kadar kötü hissetmedim.insanın yüzüne en çok doğala yakın olan renk yakışıyor platin renk 10 yaş yaşlandırıyor.kuaföre gittim tekrar cila yaptı biraz fark etti ama en kısa zamanda kahve tonlara dönerim :)

Canım röflenin üzerine uygun bir kahve tonu boyatsan bir hafta sonra alttan röflenin ışıltıları çıkıyor, daha hoş oluyor bence

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar