Röfle üzerine boya yapsam güzel olur mu?

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Arkadaşlar yaklaşık dört aydır saçlarım röfleli ama ben çok sıkıldım ve üzerine bal köpüğü,kahve köpüğü veya çikolata kahve renklerinden bitanesini uygulamak istiyorum ama güzel olur mu yada nasıl bir renk çıkar teredütte kaldım :acep:aranızda uygulayan veya fikri olan var mı yardım eder misiniz?:ilknur:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
röflemin üzerine bende bal köpüğü uygulamıştım kahve tonlarını seviyosan ve çokta koyu olmasın diyorsan bu renk ii olur ama koyu olsun istiyorsan çikolata browni gibi tonlar olabilir

G

guzelcem

Misafir
Canısı hiç teredütte kalma ben hepsini uyguladım bütün boyaları emin ol cesaret ister, bana çok yakışdı sende cesaretini topla istediğin renk tonuna boyatabilirsin mucuks kolay gelsin canısı.

OP
elasu

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
yorumlarınız için teşekkür ederim canlarım
sordum soruşturdum çikolata kahve çok güzel oluyor dediler
içindeki gölgeler ışıltı şeklinde duruyormuş
cesaretimi toplayıp boyicam herhalde:acep:

Tepki
60
arkadaslar saclarım röfeli diplerde geldı ama ben kzıl olsun istiyorum ama turuncu olmasından da korkuyorum fikrı olan var mı

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
ben röflenin üstüne çıkolata kahve yaptım ancaaaak şuan sarıya dönemiyorum içinde kızıllık olduğu için dönmesi zor bir renk. bence iyi düşün...

aysu

Yeni Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar benin saçrengim açık sarı sıkıldım bu renkten neyapmam gerek koyu tonlarda olması için yardımcı olursanız sevinirim

şerife06

Aktif Üye
Tepki
121
Arkadaşlar röflenin üzerine çok koyu boyanırsa oluyor...ama 10 gün sonra boya tekrarı gerekiyor sarılar ister istemez yıkandıkça açılıyor ...oğlum bayan kuaförü ona sordum yanına gelip gittikçe görüyorum...ankarada eryamandayız isteyen olursa yardımcı oluruz....buyrun dükkana gelin bekleriz...adresi isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.....

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
bence sorunun sorulduğu nisan ayından beri birkaç kat boya atılmıştır o röflenin üstüne,
hep akar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar