Roaccutane Kullananlar

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
OK ETKİLİ BİR SİVİLCE İLACI 6 AYLIK TEDAVİDEN SONRA KESİN ÇOZUM DOKTOR KONTROLUNDE YAPILAN BİR TEDAVİ DOKTORA GİDENLER YADA KULLANAN ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİZİ VE TAVSİYELERİNİZİ YAZIN

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim birçok tanıdığım kullandı ve sivilceleri geçti. Fakat çok ağır bir ilaç olduğu için bence en iyisi doktora gitmen canım:eek:

ebrar-85

Aktif Üye
Tepki
47
zaten bu ilacı doktor ve eczane imza karşılığ ına veriyorlar doktora gitmeden kullanmanız münkün değil. Bende yarın başlıyorum bakalım sonuç nasıl olacak

Tepki
8.216
Kızlar bende çok düşündüm yarın gidip doktora bu ilacı yazdırmaya (tabi doktor uygun görürse) karar verdim çok zorlu bi tedavi olacağını söylüyorlar herkeste durum aynı değilmiş diyenlerde var o yüzden yarın doktorumla konuşup almayı düşünüyorum bu ilacı bakalım verecek mi:elis:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar benim 3. ayım bitmek üzere ve 4.ayıma giricem bu ayın 14 dünde acayip dudaklarım kurudu ve soyuldu sürekli nemlendirici ve bepanten sürüyorum birde gözlerimde kuruluk ve hassasiyet oluştu ellerimin üzerinde isilikler oldu ama sabrediyorum geçecek 6 ayımı tamamlamak istiyorum bu 3. cü kullanışım daha önce bu ilacı iki kere denedim ve 2. ayımda diğer kullanışımıda 3.ayımda bırakmıştım tedavi yarım kaldığı için tekrar çıktı sivilceler ama şimdi suratımda tek tük çıkıyo ama bi türlü şu güneş kremini sürmeyi alışkanlık haline getiremedim.havalarda çok sıcak bişey olurmu acaba ya ,bide eşimle çocuk düşünüyoruz ,ilacı bıraktıktan kaç ay sonra yapabiliriz acaba tabiki Allah ın izniyle bilen varsa yazabilirlermi ?

berna

Yeni Üye
Tepki
3
canım merhaba bende kullandım çok etkili ve yan etkisi çok olan bi ilaç zaten talil yapmadan vermiyo doktor . ben 8 ay kullandım dudaklarım feleket kurudu ama ona da bepanten adlı krem ii geliyo . sürekli tahlil yaptır canım .

Tepki
26
arkadaşlar kullandım faydasını gördüm fakat kimseye öneremiyorum çünkü yan etkileri çoooook fazla olan bir ilaç

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar