Rare Blossom İle Yaza Hazırlanın!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Img37881-532x532.jpg

Rare Blossom, yaz yaklaşırken özlediği siluete kavuşmak ve incelmek isteyenlere etkin bir çözüm öneriyor. Rare Blossom Sıkılaştırıcı Antiselülit Vücut Losyonu ve Rare Blossom Vücut İçin Scrub, vücudun şekillenmesine yardımcı olarak, kadınların yaza formda girmesini sağlıyor.

Rare Blossom Sıkılaştırıcı Antiselülit Vücut Losyonu; kadınların en büyük dertlerinden selülite savaş açarak, oluşumunu azaltıyor. Selülitli bölgelere pratik ve kolay bir çözüm getiren losyon, cildin parlak ve ipeksi görünmesini sağlarken, elastikiyetini ve sıkılığını artırıyor.

Rare Blossom Vücut İçin Scrub ise ölü hücrelerin doğal yöntemlerle atılmasını sağlayarak, cildi derinlemesine temizliyor. Kan dolaşımını tetikleyen ürünün formülündeki deniz tuzu ve üzüm çekirdeği tozu, arındırıcı etkisiyle cildi canlandırıyor ve parlatıyor.

Rare Blossom ürünleri Nişantaşı, Akmerkez, İstinye Park ve Erenköy Beymen mağazalarının yanı sıra; İstinye Park ve Şaşkınbakkal Boyner mağazalarında satışa sunuluyor.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu arada belirteyim;

Bir çok kişi bu ürünlerden çok; ama çok memnun. Sadece selülit kremlerinden değil, tüm cilt kremlerinden ve ürünlerinden. Ve de Rare Blossom, 100% organik, 100% Türkiye’de geliştirilip üretilen ilk kozmetik marka:kupa:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar,

Numune talebi için mail attım kendilerine ve bana hemen geri döndüler. Deneme grubu adı altında aşağıdaki ürünleri belli bir fiyat karşılığı kargo dahil yollayacaklar.Gelsin hemen kullanacağım ve yorumlarımı yazarım -ayse

Deneme Seti İçeriği
- RB-07-5 Kıvamlı Ayak Bakım Yağı – Çay ağacı & Biberiye 5ml
- RB-10-5 Koruyucu El Kremi – Kabak çekirdeği & Jojoba 5ml
- RB-16-5 Besleyici Vücut Losyonu – Buğday özü & Zeytin 5ml
- RB-18-5 Yüz Peelingi – Üzüm Çekirdeği 5ml
- RB-21-5 Koruyucu Gündüz Kremi – Zeytin yaprağı 5ml
- RB-22-5 Besleyici Gece Kremi – Buğday özü & Shea fındığı 5ml
- RB-23-5 Antiaging Krem – Mamaku Yaprağı & Hodan & Argan 5ml

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben bu markadan çoook ama çoook menun kaldım , tertemiz bir içeriğe sahip olduğunu bilerek gönül rahatlığıyla kullandım. Sanırım üretimi duracakmış bu gerçekten üzücü bir haber oldu benim için , olabildiğine stok yapmaya başlasam iyi olucak :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar