"Polis'im Emniyet'ten Arıyorum" Diyenlere Sakın İnanmayın!

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
Kızlar bugün bi tanıdığımızın başına geleni anlatıyorum ki hepiniz okuyun ve sakın tuzak kurmaya çalışanların tuzağına düşmeyin!
Bugün tanıdığım bir amcanın telefonunu arıyorlar ve ben polisim neden kişisel bilgilerini herkese veriyorsun diye azarlıyorlar. Sonra hangi bankada hesabın var diyorlar.Adam banka ismini veriyor.Çabuk bankaya git ve tüm paranı çek yoksa paralarını başkası çekecek diyorlar. Adam bankaya gidiyor içeri girme sakın, hemen bankamikten parayı çek diyor telefondaki kişi ama adam içeri giriyor. Banka müdürüne soruyor yok öyle bişey diyorlar. Emniyete gidip numarayı verin diyorlar.Polis de iyiki tuzağa düşmemişsiniz orda bankamatikten tüm parayı çektirip hemen alıp kaçacaklardı diyor.

Sakın ama sakın telefon gelirse emniyete gidip sormadan böyle bişey yapmaya kalkmayın kızlar aklınızda bulunsun!

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Nasıl bir yöntem bulmuşlar ne günlere kaldık ya rabbim
allahtan amca içeri girip sormuş yoksa adam çok üzülecekti
vallaha bu zamanda gözümüzü dört açmalıyız o kadar dümen dönüyorki allah sonumuzu hayır etsin::uzgun::uzgun:

OP
KraLiçe

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
Aynen canım mesela ben çok safımdır herşeye inanırım Allah korusun başıma böyle bişey gelse inanabilirdim :uzgun:

E

EylulV

Misafir
Amcanin Parasinin Gitmemis Olmasi Sevindim. Sanirim Ben Kanmazdim Arayanlar Yandi Çenemle İllallah Getirirdim Vallaha Yüzüme Kapatırlardi :cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar