Pko ve hamilelik

Deru14

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba kendi hikayemden bahsedicem. Benim gibi olanlara örnek olsun ve birbirimize destek olalım.
27 yaşındayım. 2 senelik evliyim. 14 yaşında adet oldum. Bir yılda 2 kere oldum. Sonra Bi gitti. Gidiş o gidiş. Kendi başıma adet olamıyodum dışarıdan uyarılmadıkca. Sonra sıkıldım dogum kontrol hapı kullanmaktan içmedim. Olmuyodum adet. Öle yaşıyodum.ama hormonlarımda sıkıntı yoktu. Kiloda yoktu. İnsülin direnci de yoktu.
25 yaşında evlendim. E artık cocuk istiyoruz olmuyor.
Önce yumurta takibi yapıldı. Progestron verdiler adetliyken muayne oldum. 16 mm oldu en fazla kendi başına büyümüyordu daha fazla ve çatlamoyordu da. Sonra 2 kere klomen ve ovitrelle ile denedik. Olmadı. Her seferinde de sağ tarafta 1 yumurta olmustu. Sonra rahim filmi çektirdim meğer sol tarafım Dogustan tıkalıymıs. Açılmadı. Ama sağda sıkıntı yok.. Aşılama vs denemeden once şuan şey deniyoruz.
Menapur 75 kullandım 5 gün.
4 sol tarafta 4 sağ tarafta yumurtam oluştu. Hepsi de çatlama ya hazır büyükler. Ovitrelle verdi bu sefer 250 mikrogramlık dün vuruldum. Doktorum, olursa ikiz olur olmazsa hiç olmaz dedi bu ay için. Bugun 36.saatte ilişki olacak sonra 3 ay denicez. 3 ay boyunca yanıma gelme dedi doktor :) bekliyorum anlıcagınız..benom gibi olan var mı sonucu iyi olan var mı ya da kötü paylasalım

Tepki
26
canım benim illaki biri yazar, bende tüp bebek tedavisi gördüm sen şuan nerde tedavi görüyorsun, inş. güzel sonuçlanır iyi haberlerini alırız bu arada

gevrekboyoz

Yeni Üye
Tepki
0
Selam sonrasında neler oldu bende aynı yoldayım bu hafta yumurta takibim ve iğne başlangıcım olcak :s siz mutlu haber alabildiniz miii neler yaşadınız :))))

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar