Paspas Yaptım!!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Efendim öncelikle paspas yapmak gibi kafamda bir şey yoktu ancak....
Bu kalın beyaz ipi nasıl değerlendirebilirim diye çok düşündüm,eh hırka yapayım dedim ip o kadar kalındıki çok kaba olur dedim.
Sonrasında daha önce kazak diye ilk örgüye başladığımda yaptığım süveterim vardı,dolabımda kalabalık yapıyor baktım.Ben bunu bir güzel söktüm..İpide yine değelendiririm dedim.
Sonrasında beyaz ip ile birlikte güzel göründüğünü görünce bu şekilde haroşalar ördüm sonrada bunları tığ ile birleştirdim.
Ve işte ortaya çıkan sonuç,he şu an balkon kapımın hemen girişine serdim bile:orgu:
attachment.php

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Eline sağlık güle güle kullan :durbun: altına kaydırmaz koymaya gerek oluyormu yünden paspas hiç yapmadım da kayarmı diye merak ediyorum:tskler:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
cok guzel olmus canim ellerine saglik ben cok begendim:eek:pucuk:
Teşekkür ederim birtanem:eek:
Eline sağlık güle güle kullan :durbun: altına kaydırmaz koymaya gerek oluyormu yünden paspas hiç yapmadım da kayarmı diye merak ediyorum:tskler:

Fayans üzerinde durmuyor,her tarafı oynuyor:gul:
Ama parke üzerinde o kadar kaymadı sanki:dusun:
Ama ben balkon kapısının önüne serdim azıcık ucu halı üzerinde denk gelince yapıştı resmen,kayma derdi olmadı canım.-kop

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Becerikli hatunsun canım! Diyecek lafım yok ona,arada böyle çıkıyor senden

Öhhöö şaka ettim :iyyyy: Şaplak yiycem gene

Ellerine emeğine sağlık bidenem çok güzel olmuş !

Hadi bunu kutlayalım şimdi bide benim çeyize ör

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eh Bitterinde söylediği gb arada böyle birden geliyorlar bana işte
:halay:

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
güzel olmuş ellerine sağlık, altına bi bebek havlusu dikersek al sana bebek battaniyesi :gul: benimde aklım bu aralar bebek örgülerinde haa, paspası birden bebeattaniyesi olarak gördüm:cokkomik:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
güzel olmuş ellerine sağlık, altına bi bebek havlusu dikersek al sana bebek battaniyesi :gul: benimde aklım bu aralar bebek örgülerinde haa, paspası birden bebeattaniyesi olarak gördüm:cokkomik:

Aslında iyi fikir ama yünü çok kalın canım,bebek battaniyesi için uygun olmazdı.
Ama sana bir öneride bulunabilirim.Oğlum için yapmıştım bakmak istersen,yapımı da oldukça kolay..
Bebeğim için ördüğüm bebek battaniyesi

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Paspasım nazara geldi olsa gerek,benim yaramaz makası al eline kes bir güzel:uzgun:nasıl dellendim anlatamam:cirla:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar