Parlaklık Veren Göz Çevresi Bakım Sistemi

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sadece 2 adımda göz çevrenizi daha parlak ve genç bir görünüme kavuşturmaya yardım eder!

1266484160a2.jpg

Dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON, activinol* içeren ilk iki aşamalı göz çevresi bakım sistemini satışa sunuyor.

Activin, cildin onarım sürecini yeniden aktive etmeye yardım eden ana onarım moleküllerinden biridir. Avon bilimadamları, cildin yenilenmiş görünmesini sağlayan Activin üretimini artırmak üzere Activinol Teknolojisi’ni geliştirdiler.

Activinol içeren Anew Reversalist Parlaklık Veren Göz Çevresi Bakım Sistemi, kullanılmaya başlandığı anda göz altındaki koyu renk halkların görünümünü aydınlatmaya yardımcı olur.**

Sadece 2 hata düzenli kullanım sonunda göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü belirgin şekilde azaltmaya yardım eder.**

1. ADIM: GÖZ KREMİ:

Krem kısmını her sabah ve akşam göz kapaklarına, göz altına ve kazayağı bölgesine uygulayın. Kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

2. ADIM: PARLAKLIK VEREN SERUM

Her sabah sadece göz altı bölgesine, kremin üzerine uygulayın. Göz altı bölgesine anında parlak görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Gün boyunca ihtiyacınız oldukça serumu tekrar uygulayabilirsiniz.

Alıntıdır!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar