Parfümünüz nasıl kalıcı olacak?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
parfm_6.jpg

Kesinlikle elinizle yaymaya çalışmayın. Bırakın kendi kendine kurusun

parfm_5.jpg

15 cm uzaklıktan tutarak parfümünüzü sıkın

parfm_4.jpg

Nabzınızın attığı yerlerde kokunuzun daha iyi yayılır ve kalıcı olur.

parfm_3.jpg

Özellikle vücudunuzun sıcak ve kuytu bölgeleri kokunuzun kalıcılığı açısında en uygun yerlerdir. Örneğin; kulak arkası, boyun, bilekler ve göğüs aralığı

parfm_2.jpg

Dökme olanları değil de spreyli şişeleri tercih etmenizde fayda var. Çünkü ellerinizle temas eden parfüm bakterilere açık hale gelir ve kısa zamanda bozulur.

parfm_1.jpg

Parfümünüzü mutlaka temiz ve kuru bölgelere sıkmaya özen gösterin.

parfm.jpg

Öncelikle dikkat etmeniz gereken ilk kural; sıkmanız gereken dozaj miktarıdır. Bunun için en ideal sayı en ideal sayı, parfümü değişik bölgelere iki ya da üç kez püskürtmek.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kesinlikle elinizle yaymaya çalışmayın. Bırakın kendi kendine kurusun:1:
Ay bu beni anlatıyor resmen:cokkomik:

Pelince

Yeni Üye
Tepki
6
Parfümün kaliteside önemli burda. yüklü para sayıp aldığınız parfümü bir kere bile sıksanız bigün boyunca kalır zaten :panter:

eyluldogan

Aktif Üye
Tepki
58
Çok teşekkürler, güzel bilgilendirme. dikkat edicem bundan sonra. ben genellikle elimle yaymaya çalışıyorum özellikle ona dikkat edicem.

fymgry

Yeni Üye
Tepki
2
Parfümün uzun kalmasını istiyorsanız spregini deodirandin nı kremini ya ne yı varsa kullanın daha kalıcı olur #Güzellik Danışmanıyım

Tepki
5
teşekkürler gerçekten bilgilendirici ve ben de bu şekilde kullanıyorum. tabi bunları uygulamak kadar parfüm de kalıcı olmalı. ben şu sıralar zippo kadın parfümü kullanıyorum. yoğun olmayan kalıcı güzel bir kokusu var. tavsiye ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar