Parfümü Nereden Alayım?

azzazzil

Yeni Üye
Tepki
2
arkadaşlar erkek arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor ve ben ona parfüm almayı düşünüyorum tabii öle dandik bişi alamam :D biraz nette fiyat araştırması yaptım birkaç site var ama emin olamadım ........... var en uygun bana o geldi bi de kargo ücreti derdi yok
ordan alışveriş yapan varsa acele cevap atabilir mi yapım mı burdan alışveriş parfümleri iyi midir???

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
tekin acar dan da alabilirsin.. o bahsettiğin siteyi hiç duymadım daha önce..

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım sitemizde başka bir sitenin adını vermek yasakdır
Ve hayır böyle bir siteden alışveriş yapmadım ama başka sitelerden alışveriş yapmışdım ve hiç memnun kalmadım orjinal diyip sahtesini gönderebiliyorlar55:

OP
azzazzil

azzazzil

Yeni Üye
Tepki
2
ya bilmiyordum özür dilerim ama tekin acar deyince de reklam olmuyor mu :D ya birkaç kişiden duydum ben burayı memnun kalmışlar aslında ama parfüm olunca durum onlar fondöten almıştı sorayım dedim

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
ya bilmiyordum özür dilerim ama tekin acar deyince de reklam olmuyor mu :D ya birkaç kişiden duydum ben burayı memnun kalmışlar aslında ama parfüm olunca durum onlar fondöten almıştı sorayım dedim

tekin acar site adı değil marka.. eğer marka vermek yasak olsaydı forumda dünya kadar içerisinde marka isimleri geçen moda-giyim konusu açılmazdı değil mi :)

ha zaten google a yazarsanız bu markanın sitesini de bulursunuz o ayrı ;)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar