Panterin mınık dostları:)

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Ben kedi yide köpeğide yavru iken seviyorum büyüdülermi tırsıyorum.Bir tek Lessi den korkmuyorum nedense.kolay değil onlara bakmak tebrik ederim seni.:gulegule::gulegule:
ayser korku varsa diycek bişeyim yok canım
teşekkür ederim benim için büyük küçük farketmez-kop
Yalnız Alex'ten tırstım cidden , asabi çocuk.

hemide nasıl lilim kelimeler kifayetsiz kalır:sinifsinif:

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
ay çok güzeller ben köpekleri çok severim .

Geçenlerde evin önünde bir köpek gördüm yavruydu ama korka korka yaklaştım neticede sokaktaki hayvan ısırır falan diye ama baktım zararsız baya sevdim eşimde bağırıyor gir içeri diye zor bela kopardı beni ondan..
ama köpek arkamdan apartmanın kapısına kadar gelince kendimi tutamadım gözlerimin içine bakıyordu belkide açtı eşim kızınca bırakıp çıktım ama eve girdikten sonra tekrar indim ordaysa yemek veriyim gitmişti saatlerce ağladım ...çok üzüldüm..:mendil::mendil:

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
ay çok güzeller ben köpekleri çok severim .

Geçenlerde evin önünde bir köpek gördüm yavruydu ama korka korka yaklaştım neticede sokaktaki hayvan ısırır falan diye ama baktım zararsız baya sevdim eşimde bağırıyor gir içeri diye zor bela kopardı beni ondan..
ama köpek arkamdan apartmanın kapısına kadar gelince kendimi tutamadım gözlerimin içine bakıyordu belkide açtı eşim kızınca bırakıp çıktım ama eve girdikten sonra tekrar indim ordaysa yemek veriyim gitmişti saatlerce ağladım ...çok üzüldüm..:mendil::mendil:
teşekkürler güzelim
ay canım yavru idi demek kısmet
degilmiş üzülme canım ya
gerçi okuyunca bende çok üzüldüm :gitme::gitme:

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
ayyyy panter bakarken korktum yaaa gerçekten dostmu bunlar canavar gibiler:) ben çok korkarım köpeklerden nasıl yaklaşıyon onlara valla ben köpek gördümmü yol değiştiriyom keşeke sizin gibi olabilsem ama olmuyor :ayk::ayk::ayk::ayk:

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
ayyyy panter bakarken korktum yaaa gerçekten dostmu bunlar canavar gibiler:) ben çok korkarım köpeklerden nasıl yaklaşıyon onlara valla ben köpek gördümmü yol değiştiriyom keşeke sizin gibi olabilsem ama olmuyor :ayk::ayk::ayk::ayk:

gercekten dostlar canım:D
yaklaşmak ne kelime gucuk gucugum onlarla
korkuya lafım yok bebegim bende börtü böcekten ödüm patlıyor:deli:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
İmrendim size ya nekadar güzel bidünya köpek besliyorsunuz.Helal size.Uzun zaman olmuş.Nasıllar?Sağlıkları yerindemi?

Yalnız şundan çok fena tırsttım :iyyyy: :iyyyy: :iyyyy:

attachment.php

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
:bayil::bayil: Alex ne ka yırtıcı poz vermiş :ayk:
Zeus ve pablolar ve yavrular çooooookk şekerrrr :sevindirikasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar