Panterden taşlık kavurma

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bayılırım taşlığa:catalbicak:
Bende tavada kendi suyu ile pişirip sonrasında baharatlarınıda ekleyip kızartmasını seviyorum.
Özelliklede kahvaltıda offf yarın muhakkak marketten taşlık alıp yapmam lazım inan canım çok çekti bee:catalbicak:
Ellerine sağlık Pantişim:eek:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
ellerine sağlık pantişim ayy çok enfes gözüküyor yani uymaya giderken ne alemi vardı şimdi bunu görmenin:catalbicak: bizde çok severiz taşlığı bende böyle yaparım hep ama şimdi farkettimde epeydir almıyoruz dur şimdi gene aklıma soktun yarın pişireyim bacumm resminide koyimmi gene:kptmya::kptmya:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
ayy pantişim bacum yazacaktım unuttum bide ben taşlığı önce pişiriyorum sonrada yağını ve baharatlarınıda ekliyorum daha sonrada patatesli buğulama yapar gibi üzerinede patateslerini halka halka doğruyorum öylece buğulmasınıda yaparım oda güzel oluyor denemediysen bir dene derim bacum eşimin marketi vardı geçen seneye kadar tavuğun her türlü çeşidini sattığı için bizde sık sık yapardık ama özlemişim bende yarunda taşlık pişirem garii -kop-kop

OP
panter

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Bayılırım taşlığa:catalbicak:
Bende tavada kendi suyu ile pişirip sonrasında baharatlarınıda ekleyip kızartmasını seviyorum.
Özelliklede kahvaltıda offf yarın muhakkak marketten taşlık alıp yapmam lazım inan canım çok çekti bee:catalbicak:
Ellerine sağlık Pantişim:eek:
afiyet olsun şahım
seven birini daha görmek mutlu etti-kop
ellerine sağlık pantişim ayy çok enfes gözüküyor yani uymaya giderken ne alemi vardı şimdi bunu görmenin:catalbicak: bizde çok severiz taşlığı bende böyle yaparım hep ama şimdi farkettimde epeydir almıyoruz dur şimdi gene aklıma soktun yarın pişireyim bacumm resminide koyimmi gene:kptmya::kptmya:
koy bebegim ne dmek :kptmya::kptmya:
ayy pantişim bacum yazacaktım unuttum bide ben taşlığı önce pişiriyorum sonrada yağını ve baharatlarınıda ekliyorum daha sonrada patatesli buğulama yapar gibi üzerinede patateslerini halka halka doğruyorum öylece buğulmasınıda yaparım oda güzel oluyor denemediysen bir dene derim bacum eşimin marketi vardı geçen seneye kadar tavuğun her türlü çeşidini sattığı için bizde sık sık yapardık ama özlemişim bende yarunda taşlık pişirem garii -kop-kop
yaptın mı suzan:ilknur:
tarif icin tesekkürler.......

rica ederim:panter:

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
pantişim tekrar ellerine sağlık tatlım vallahi enfes gözüküyor daha yapmadım ama yapar yapmaz damlarım gene buraya karnımmı acıktı ne vallahi ağzımın suyu aktı nam namm :catalbicak::catalbicak::catalbicak:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
panterim guzel bi yemege benziyoda,kusura bakmazsan bise sorcam cahilligime ver,taslik neki?

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
hmmmmmmmm,,
hic sanmam yoktur,yada varsada ben bilmem,,,,
ama not aldim eger unutmazsam tabi,,,Turkiyeye gidince anneme yaptircam,,,cunku cok lezzetli gorunuyo,,,eline saglik,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar