Palette yoğun renk açıcı ile saçlarımı açıp üstüne istediğim sarıyı uygulasam??

Tepki
76
Merhaba arkadaşlar benim saç rengim siyah ve uzun süredir koyu renkleri kullanmaktan sıkıldım tenim buğday ve renkli gözlüyüm saçlarımı sarıya boyamak yada röfle yaptırmak istiyorum dün akşam tam vaktim olmadığı için 5-6 kuaföre röfle hakkında sorular sordum(kuaför fobim var da:)hepside hemen hemen aynı şeyleri söylediler saçlarımda 3 ay önce kadar boyadığım ve şuanda nerdeyse tamamı akmış bir kızıl var onun için önce açık renge boyayıp sonra üstüne röfle yapabilirlermiş hepside sözleşmiş gibi aynı şeyleri söyledi napsam kafam karıştı şimdi kullanacakları yöntemde açıcı kullanarak saçlarımı açmak ve bazı yerlerden palettenin yoğun açıcısının kolestondan falan daha iyi açtığını ve üstünede istenilen küllü bir sarının yapılırsa koyu renk saçları bile açtığını duymuştum 2. alternatif eğer doğruysa kuaförlere neden 100 küsür lira ödeyeyim evde kendimde yapabilirim diye düşündüm siz ne dersiniz bu uygulamayı yapan yada gören varmı kızlar yardım ederseniz sevinirim uzun oldu biraz kusura bakmayın teşekkürler :)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim şahsi fikrim, kuaföre yaptırt. 100 Liradan kaçayım derken, saçlarını kaybedebilirsin evde:cak:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
benim fikrim şöyle böyle açılır ama saçında renk tonları birbirini tutmayabilir hem siyah diyosun sarı değilde anca karamel yada kumral yapabilirsin kendin
ama en iisi ilk önce kuaföre yaptırıp daha sonrakileri kendin boyaman sonuçta kuaförler senden en iisini yapar

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla bence kuaföre yaptır çünkü ciddi bi renk dönmesi yapacaksın saçların berbat olabilir bu riske deymez

S

Seker_kiz

Misafir
valla ben kolestonun acıcısını aldım evde yaptım dıpler kendı sacım oldugu ıcın hemen acıldı ama dger yerler turuncu oldu şimdi küllü kumral ile boyadım ve guzel oldu bence denemelısın-kop-kop-kop

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
hayran kalıyorum evde kendi kendine cesaret edipte boyayanlara. ben korkuyorum. saçıma kıyıpta hiç boya alıp boyamadım bu güne kadar:1:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben saçımı kendim açtım geçenlerde Palette'nin açıcısı ile , çok şükür bir hasar yok hatta ardından bir kuaföre gidip birşey danıştım saçlarımı benim açabileceğime inanmadı duyunca , iş teklifi aldım ayaküstü :) , ama kimseye tavsiye edemem çünkü sonuçta tehlikeli bir işlem.
Bir de koyu renk saçı evde sarı yapmayı hayal ediyorsanız bence boşuna uğraşırsınız. Bir açmada olacak iş değil çünkü.. Açıcı üzerine açıcı sürmek demekte saçı yakmak demek zaten.

lahoya

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar benim saç rengim siyah ve uzun süredir koyu renkleri kullanmaktan sıkıldım tenim buğday ve renkli gözlüyüm saçlarımı sarıya boyamak yada röfle yaptırmak istiyorum dün akşam tam vaktim olmadığı için 5-6 kuaföre röfle hakkında sorular sordum(kuaför fobim var da:)hepside hemen hemen aynı şeyleri söylediler saçlarımda 3 ay önce kadar boyadığım ve şuanda nerdeyse tamamı akmış bir kızıl var onun için önce açık renge boyayıp sonra üstüne röfle yapabilirlermiş hepside sözleşmiş gibi aynı şeyleri söyledi napsam kafam karıştı şimdi kullanacakları yöntemde açıcı kullanarak saçlarımı açmak ve bazı yerlerden palettenin yoğun açıcısının kolestondan falan daha iyi açtığını ve üstünede istenilen küllü bir sarının yapılırsa koyu renk saçları bile açtığını duymuştum 2. alternatif eğer doğruysa kuaförlere neden 100 küsür lira ödeyeyim evde kendimde yapabilirim diye düşündüm siz ne dersiniz bu uygulamayı yapan yada gören varmı kızlar yardım ederseniz sevinirim uzun oldu biraz kusura bakmayın teşekkürler :)

Ben kahverengi boyalı saç rengimi palettenin altın parıltılı bal rengine boyaya boyaya zamanla tam kutunun üstündeki renge ulaştım. şimdi de açıcıyı aldım henüz uygulamadım ama palette renk ve kalıcılık konusunda çok başarılı bence. kuaförler hep önce akıtmalıyız rengini açmalıyız gibi teklifler sunuyorlar ama bence çoğu para tuzağı. eğer çok kaliteli bi kuaföre gidilirse ancak memnun edici sonuca ulaşılıyor. evde de kendiniz çok rahat istediğiniz rengi elde edebilirsiniz ama biraz zaman alır tabi.:gul:

aslı92

Yeni Üye
Tepki
1
palette natural colorsın 10-4 ile kumral saçlarımı çok fazla tutrunculaşmadan açtım çokta memnunum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar