Özlemle dolu bir bayram daha

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Sabah erkenden kalktım,içimde bir buruklukla seviçle karmakarşık duygular içinde.
Özlemle gittim bayramlaşmaya sevdiklerimle evet benim bayramım bu gün arife günüdür.
Onlar gelemezki bana ben gidiyorum onlarla bayramlaşmaya.
Babamın ellerinden öptüm. Şimdi diceksinizki ellerini nasıl öptün?
Toprağını öperim ellerinin yerine. Kardeşimi öptüm Gözlerinden Sonra kızdım hani benim dondurmam diye.
Her kurban bayramı bana hep dondurma alırdı kurbanda havalar daha iyi olduğu için ben çok severim dondurmayı ama kardeşimin aldığı dondurmayı.
Ve kızım gül kokulu kızım öptüm kokladım doyamadım ben onu koklamalara o benim elimi öpemedi ben öptüm.
Çok keşkelerim oldu ama hiç biri bukadar canımı acıtmadı. Okadar çokki onunla hayal edipte yaşayamadığım keşkelerim.
Üşüdüm çok üşüdüm hemde, ama soğuktan değil içimdeki boşluk üşüttü beni.
Sizleri çok özledim.

Babacım, canım kardeşim,gül kokulu kızım Diloşum Bayaramınız mübarek olsun.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
:cicek:Canım arkadaşım çok duygulandım..
Ne denir ki Allah sabırlar versin..
Ben de fatiha göndererek kutlamak isterim bayramlarını kabul edersen..
Sevdiklerin yanında biz yanındayız canım.Bu dünyadan giden yakınların da seni izliyorlar.Allah demek ki çok sevmiş yanına almış.
Rabbim sabır versin ve gücüne güç katsın arkadaşım..

munise

Daimi Üye
Tepki
365
Kaybettiklerimizin ardından hep boynumuz bükük kalıyor,bayramlar hep buruk geçiyor,ben de bu gün anneciğime gittim,dediğin gibi elleri yerine toprağı öptüm,annemsiz geçen 5.
bayram bir yanım eksiktir her zaman o yüzden bayram gelmiş neyime...

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
aglattin beni gece gece, ne diyeyimmm...
allah sabirlar versin, keskeleri birak canini acitir desemmmm, tahmin edemeyecegim kadar zordur su durum, birakilmaz oyle kolayca atilmaz bi kenara... hersey allah tan, amanet bedenlerde sonlarimizi beklemekteyiz habersizce, Allah verdigi canlari geri almak istediginde boynumuz kildan ince... su dunyamiza bak, nekadar tehlike canlari caliyor etrafta? bi yandan deprem korkusu, bi yandan dogal afetler kotu beklenen dunya sonu, bi yandan kriz, aclik sefalat, savas, teror, isledigimiz gunahlar ve korkularimiz... yasiyoruz cok sukur hayattayiz ama ne sekillerde ne korkularda yasiyoruz... mucizevi yasiyoruz aslinda, Allah a herzaman sukurler olsun, herzaman sukretmeli yaradana , ibadet etmeli... kendi adima konusuyorum benim eksiklerim cok...Allah herkesi hidayet eylesin insallah...amin
allah sevdiklerini yanina erken alirmis derler ya, simdi hem kizin hemde kardesin gunahsiz birer melek...

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
:aglayan:Allah Sabır Versin Nihal Bendee çok üzüdüm.tüylerim Diken Diken Oldu.3 Sevdigin Insan ççok Zor..bir Yanın Hap Buruk.allah Geride Kalan Ailelerimize Uzun Saglıklı ömür Versin.bayramın Kutlı Olsun..saglıkla Kal

Rüya

Daimi Üye
Tepki
1.128
Allah sabırlar versin cnm
çok üzüldüm bu tür acılar çok zordur hele birde kıznı kaybetmişsin allah sana yardımcı olsun cnm
ama üzülme onlar bir melek oldu artık umarım hepsi seni görüyordur biyerlerde eğer sen üzülürsen onlarıda üzersin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar