Orkide'nin evi :)

orkide

Aktif Üye
Tepki
148
bende evimi paylaşmak istedim.umarım beğenirsiniz...eleştirilerinizede açığım..

Ekli dosyalar

• GİRİŞ.jpg
    GİRİŞ.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 373
  • GİRİŞ2.jpg
    GİRİŞ2.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 306
  • hol.jpg
    hol.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 284
  • MUT 1.jpg
    MUT 1.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 334
  • MUT2.jpg
    MUT2.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 298

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
canım bayıldım evine cok güzel döşemisin allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin inşallah. benim mutfagımda kırmızı benim icinde bır kac tüyo oldu henüz halısını ve perdesını istedigim gibi almadım. paylasım icin tesekkürler

eylulvebaris

Yeni Üye
Tepki
4
çok güzel bir eviniz var maşallahyanlız dikkatimi evinizdeki piyano ve gitar çekti müziklemi uğraşıyorsunuz yoksa dekoratif olarakmı koydunuz onlrı oraya çok merak ettim:utan:

OP
orkide

orkide

Aktif Üye
Tepki
148
çok güzel bir eviniz var maşallahyanlız dikkatimi evinizdeki piyano ve gitar çekti müziklemi uğraşıyorsunuz yoksa dekoratif olarakmı koydunuz onlrı oraya çok merak ettim:utan:

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..daha güzelleri sizlerin olsun inşallah..yalnız yukarıdaki soruyada cevap vermek isterim..evet müzikle uğraşıyorum :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım evine bayıldım bayıldım harika bir ev hele mutfağın tam benim sevdiğim tarzda Rabbim ağız tadıyla mutlulukla oturmanızı nasib eylesin canımcım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım evine bayıldım bayıldım harika bir ev hele mutfağın tam benim sevdiğim tarzda Rabbim ağız tadıyla mutlulukla oturmanızı nasib eylesin canımcım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar