Oreo Truff Tarifi.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
1.jpg

Beyaz Çikolatalı Oreo Truff Tarifi.

Malzemeler

2 ölçek whey protein tozu
Yarım bardak tam buğday unu
Çeyrek bardak hindistancevizi unu
10 adet oreo
5 adet kreması temizlenmiş oreo bisküvisi (toplamda 10 tane)
Çeyrek bardak kadar şeker otu
1 bardak yağsız yoğurt
¾ bardak beyaz çikolata taneleri

2.jpg

Hazırlanışı

Protein tozu, tahıl unu, hindistancevizi unu, oreoları ve şeker ununu tamamen birleşene dek karıştırın. Yoğurdu ekleyin ve homojen olana dek karıştırın. 21 adet topu ayırın ve 30 dakika dondurucuda bekletin. Bu esnada beyaz çikolataları eritin ve dondurucudan çıkarttığını topları bu çikolataya batırın. Üzerine oreo kırıntıları serpin ve 30 dakika daha dondurucuda bekletin. Servis edin.​

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Malzemeler ilginç he! Şeker otu protein tozu falan alışılmışın dışında. Yalnız bu protein tozu kilo almaya kas ve yağ oranımı arttırmaya çalışırken bana fena dokunmuştu. Bacağımda kocaman morluk olmuştu aklım çıktı. İç hastalıkları doktoruma dedim valla sizin diyetisyeniniz verdi kafama göre almadım diye ispiyonladım kadını :kptmya: tozu kesince düzelmişti bir de kızdı diyetisyene yanımda telefon açıp hastalara doğal bir şekilde kilo alımı yaptırın bu tozları kullanmayın sakıncalı demişti. O yüzden kendisine karşı son derece mesafeliyimdir :D

Ben bisküvilerle ve kalan pastacı kremamla toplar yapıp ya hindistancevizine ya da kakaoya bulayarak genelde pasta süslerken üstlerine koyuyorum. Bazen tam ortasına fındık falan da koyuyorum güzel oluyor

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Malzemeler ilginç he! Şeker otu protein tozu falan alışılmışın dışında. Yalnız bu protein tozu kilo almaya kas ve yağ oranımı arttırmaya çalışırken bana fena dokunmuştu. Bacağımda kocaman morluk olmuştu aklım çıktı. İç hastalıkları doktoruma dedim valla sizin diyetisyeniniz verdi kafama göre almadım diye ispiyonladım kadını :kptmya: tozu kesince düzelmişti bir de kızdı diyetisyene yanımda telefon açıp hastalara doğal bir şekilde kilo alımı yaptırın bu tozları kullanmayın sakıncalı demişti. O yüzden kendisine karşı son derece mesafeliyimdir :D

Ben bisküvilerle ve kalan pastacı kremamla toplar yapıp ya hindistancevizine ya da kakaoya bulayarak genelde pasta süslerken üstlerine koyuyorum. Bazen tam ortasına fındık falan da koyuyorum güzel oluyor
Geçmiş olsun bacım :D ispikcinknolucaksmilisi :krizz: evet sende pastaların üzerine koyuyorsun şekil oliyi :kalp:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar