Ömre Bedel - Fox

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
omrebedel2bolumresimler.jpg

omrebedel2bolumresimlerc.jpg

89cc9a0f632c08e9a860c23f4aec1324.jpg

Ömre Bedel Dizisi 15. Bölüm 8 Aralık Salı Günü Saat 20.00′de Fox Tv’de

Ömre Bedel Dizisi 15. Bölüm Özeti
Demet, Erdem ve Ömür’ü iyice köşeye sıkışmıştır.Karısından gizledikleri yüzünden kahrolan Erdem, Demet’in planı karşında şoke olmuştur.

Cesur’un bütün yaptıklarından haberi olan Seniha, Cesur’la uzun bir konuşma yapacaktır. Cesur kendi geçmişiyle çok farklı bir şekilde yüzleşecektir.

Cesur Ömür’ün karnındaki bebeğin kime ait olduğunu öğrenmekte kararlıdır.Yapacağı araştırma sonucunda önemli bir karar verir. Başına geleceklerden habersiz olan Ömür, Cesur’un yeni hamlesi karşında şaşkına dönecektir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ömre Bedel

Tarih: 2009-12-15 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

ÖMRE BEDEL
Aylin’in acı sözleri Ömür’ü çok yaralayacaktır. Aylin her şeyden Ömür’ü sorumlu tutmaktadır. Yakınındaki tek dostunu kaybettiğini düşünen Ömür’ün gücü tükenmeye başlamıştır.
Erdem, karakoldan gelecek bir haberle alt üst olacaktır. Kafası allak bullak olan Erdem, büyük bir yüzleştirme planı yapar.
Cesur planlarını başarıyla sürdürürken, ters giden durumların farkında değildir. Büyük bir suçlamayla karşı karşıya kalacak olan Cesur, bu sefer köşeye sıkışmıştır.
Annesinin ölümünü atlatamayan Duygu, yanlış yollara sapmak üzeredir. Seniha yeğeninin başına geleceklerden habersizdir.
Aylin yaşamın sonunun geldiğini düşünmektedir. Ağır bir depresyon geçirmektedir. Cesur ise vicdanıyla baş başadır artık.
Ömür’ün hayatıyla ilgili alacağı şok karar, herkesin yüzüne tokat gibi çarpacaktır.

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
dizinin ilk bölümünü tesadüfen izledim ve bağımlısı oldum bayılıyorum yaaa dizideki erdem çok iyi bir eş

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2009-12-22 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

4b212457f2ab2be6848fa806be74f74dbaf9e8ebm.jpg

ÖMRE BEDEL
Ömür’ün intiharı herkesi şoke eder. Durumu Demet’ten öğrenen Erdem yıkılır. Ömür’ün bu kararına hiçbir anlam vermeyen Aylin’in tepkisi herkes için şaşırtıcı olacaktır.
Ömür’ün çantası olay yerinde kaybolmuştur. Ömür’ün Erdem’e yazdığı mektup ta çantanın içindedir. Bu durum, mektubu ele geçiren kişi için bulunmaz bir fırsat olacaktır.
Hap içmek Duygu’ya pahalıya mal olmuştur. Seniha’nın gözü Duygu’nun üzerindedir. Ömer ve Toprak’ın arasını düzeltmek isteyen Duygu, şaşırtıcı bir plan yapacaktır.
Cesur son yaşananlardan sonra ne yapacağını bilemez bir haldedir. Ömür’ün başına gelen olay, Cesur’u büyük bir iç hesaplaşmaya sürükleyecektir. Her şey daha da karmaşıktır artık.
Aylin depresyondan hala çıkmamıştır. Kızıyla ilgilenmek zorunda kalan Ayten, önemli bir karar aşamasına gelir.
Erdem, bu sefer hiç hesaba katmadığı kadar büyük bir oyunla karşı karşıya kalacaktır. Soykan ailesi, yaklaşan ikinci tehlikeden habersizdir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2009-12-29 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

ÖMRE BEDEL
Mektubunun eve gönderilişiyle şoke olan Ömür, daha fazla beklemeden büyük bir hamle yapar. Demet’in olayları inkar etmesi Ömür’ü iyice köşeye sıkıştırmıştır. Ömür hiç beklenmedik birinden yardım isteyecektir. Erdem olayın peşini bırakmayacaktır.
Zor günler geçiren Aylin, büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır.
Erdem Ömür’ü mutlu etmek için farklı şeyler denemeye karar verir. Ömür’ü büyük bir sürpriz beklemektedir. Erdinç Ayten’i şirkete sokmamakta kararlıdır. Çocuklarından destek göremeyen Erdinç, akıl almaz bir hamle yapacaktır. Erdinç’in yaptıkları yüzünden deliye dönen Erdem, düşünmeden bir adım atacaktır. Erdem başındaki beladan habersizdir.
Yaşadıklarından bunalan Cesur, eski bir limana sığınacaktır. Ayten ve Erdinç’in boşanması köşkte yeni olayların başlangıcı olacaktır.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-01-05 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

ÖMRE BEDEL
Demet’in iftirası üzerine karakola alınan Erdem, duydukları karşısında şoke olacaktır. Olaylardan habersiz olan Ömür, kocası için çok endişelidir. Erdem’i evde beklerken, kapıyı umulmadık birisi çalacaktır.
Demet’e sonuna kadar inanan Erdinç, tüm aileyi sarsacak bir adım atar. Ayten duyacaklarından habersizdir. Erdinç’in yapacağı hamle, umulmadık bir kişi için çok sevindirici olacaktır.
Yaşanan olaylardan kendine yeni bir yol belirleyen Cesur, Ömür’e yaklaşmanın yollarını aramaktadır. Cesur’a aşkla bağlı olan Aylin, büyük bir oyunun içerisine girmek üzerdir.
Demet’in planları tıkır tıkır işlemektedir. Tüm ailenin kozları artık elindedir.
Ömer ve Toprak büyük bir yüzleşme yaşayacaklardır.
Ömür’ün hamileliği her geçen gün ilerlemektedir. Ömür için çok zor günler kapıdadır.

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
Bende seviyorum hatta geçen haftanın tekrarı vardı gece uyuyamadım onu seyrettim..
En polisler geldi eve bakalım neler olucak:dusun:

evet yaaa ilk bölümden beri kaçırmıyorum erdem varya çok karizma yaa ne güzel bir eş gerçek hayatta varmıdır öle karısının gözünün içine bakan hiç kırmak istemeyen ahhhh ahhhh:dusun::dusun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
evet yaaa ilk bölümden beri kaçırmıyorum erdem varya çok karizma yaa ne güzel bir eş gerçek hayatta varmıdır öle karısının gözünün içine bakan hiç kırmak istemeyen ahhhh ahhhh:dusun::dusun:

Resmen pamuklara sarmış gibi eşine karşı..
Bebeğimde bebeğim diyor....-hmm
Ama filmlerde olur canım öyle eşler varda bizmi bulamıyoruz bilmiyorum:kptmya:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu arada Cesur'a babalık sevgisi başladı..
Aylin'de iyice annesine benzemeye başladı,bencilleşti..
Ömür'de hamilelik psikolojine veriyor her olayı,ah içinde büyüyen o meleğin günahı neydi ama değilmi:eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
:kptmya:olabilir valla biz bulmasını bilemedik kalmıştır kıyılarda köşelerde ama bulamadık :kptmya:

:utandim:Tamam bizde diyoruz aşkım neyim:findik:
Ama bu seyrettiklerim bana abartı ve yapmacık geliyor
:kıskançlıktan sanırım öyle geliyor:D

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
evet yaaa aylin iyice gıcıklaştı,cesurda kaprırdı kendini yaa cesur birazda bişiler hissediyo ömüre karşı yani sadece öc alma duygudu değil gibi dimi,yaa evet yaa kız intihar etti bebişe bile bişi olmadı yaa ne kötü hangi duyguyu yaşayacağını bilemiyor ilk bölümden beri göz yaşı dinmiyorki

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
ya şu demete ne demeli ne uyuz bi tip öle nerden buldularsa gıcık oldum haa şeytan kadın ömürün mektubuda onda zaten.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-01-12 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

[DM]xbtt0z_omre-bedel-20-bolum-fragmany-fox-tv_shortfilms[/DM]

ÖMRE BEDEL
Aylin ve Cesur’un yeniden köşke yerleşeceğini öğrenen Ömür, şoke olur. Cesur’la aynı çatı altında olma fikri dünyasını başına yıkmıştır. Ömür, Aylin’le arasındaki buzları eritmek istemektedir. Aylin’le konuşmaya çalışır fakat duyacakları onun için çok şaşırtıcı olacaktır.
Ömür’e daha yakın olmak Cesur’un keyfini yerine getirmiştir fakat köşkte karşılaşacağı bazı sürprizler canını çok acıtacaktır.
Erdem, Ömür’den gizlediği yalanlar yüzünden kahrolmaktadır. Demet hızla planını uygulamaktadır. Tehlikenin her geçen gün yaklaştığını gören Erdem ne yapacağını bilemez bir haldedir.
Demet, Soykan ailesine yeni bir oyun oynar. Erdem köşeye sıkışmıştır. Yapacağı önemli itiraf, Ömür’ü büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.
Kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Ayten, her gün yeni bir olayla karşılaşmaktadır. Erdinç’in yapacağı ani ziyaret, ikili arasında büyük bir hesaplaşmaya neden olacaktır.
Demet hiç beklenmedik birini hedef alır. Bu kişiye sunacağı teklif, Soykan ailesinin yaşayacağı karanlık günlerin habercisidir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tarih: 2010-01-26 TV : FOX TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

ÖMRE BEDEL

Raziye, Ömür ve Cesur’un bütün konuşmalarını duymuştur. Sanki kendisi sırtından vurulmuştur. Bu sırrı taşıyamayacağını anlayan Raziye, birine açıklamaya karar verir. Bunu yapmak için yola çıktığında kendisini, bekleyen tehlikeyi farkında değildir.
Ömür’e yaşattıklarını bir emek olarak gören Cesur, karşısına çıkabilecek tüm engelleri aşmaya kararlıdır.
Tüm bunlar yaşanırken Ömür’ün Cesur’dan isteyeceği bir şey vardır. Bu istek karşısında şaşkına dönen Cesur, bir karar vermek zorundadır. Agah’ın yakınlığından kaçmaya çalışan Ayten, Agah’ın mekanına gittiği bir gün ummadığı bir olay yaşayacaktır.
Seniha yalnız kaldığı bir anda hayatının tüm gerçekleriyle yüzleşecektir. Sürekli kendi hayatıyla meşgul olan Cesur, ailesinin içinde saklanan sırlardan habersizdir.
Köşk’e gelen avukatın söyleyecekleri başta Ömür olmak üzere, tüm aileyi dehşete düşürecektir. Cesur’un aklına gelmeyen gelişmeler olmaya başlamıştır. Cesur bu sefer hazırlıksız yakalanmıştır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar