Ölmeden, kızına 40 mektup yazdı

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
1450992339422.jpg

Ölmeden, kızına 40 mektup yazdı

ABD'nin Winconsin eyaletinde yaşayan Heather McManamy, 16 Aralık'ta göğüs kanseri nedeniyle 36 yaşında hayatını kaybetti. İngiliz Daily Mail gazetesinde hikâyesine yer verilen McManamy, ölümünden önce, 4 yaşındaki kızı Brianna'ya yaşamda karşılaşacağı farklı sorunlarda yol göstermek amacıyla, çeşitli zamanlarda okunmak üzere 40 kadar mektup bıraktı. McManamy'nin eşi Jeff, mektuplardan ilkini sosyal medyada paylaştı ve bir annenin kızı için verdiği hayat mücadelesini anlatan dokunaklı mektup 17 binden fazla kez paylaşıldı.

'ANNEN CENNETTE DEMEYİN'
"Size bir iyi, bir de kötü haberim var. Kötü haber gördüğünüz gibi ben öldüm. İyi haberse bunu okuduğunuza göre siz ölmediniz (en azından öteki dünyada wifi yok)" diye başlayan mektup okuyanı sarsan cümlelerle devam ediyor: "Lütfen, Briana'ya cennete gittiğimi söylemeyin; onun zihninde bu onunla olmaktansa başka bir yerde olmayı tercih ettiğim anlamına gelecek. Gerçekte onunla burada olmak için her şeyi yaptım. Hepinize bu güzel hayat için teşekkür ediyorum. Mektupları büyüyüp bir genç kız olduğu günler için yazdım. Bu satırlar ona kötü günler, evliliği, sürücü ehliyeti ve hatta ilk ayrılığı için moral ve cesaret vermek için." McManamy'ye 2013'ün nisan ayında kanser teşhisi konmuş, tüm çabalara rağmen genç kadını kurtarmak mümkün olmamıştı.

Sabah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar