Olgun erkek genç kadin iliskileri

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
İnşallah sende mutlu olursun canım benim.Nişanlılık dönemi engüzel günler ,evlenince insan hiçbirşey yapamıyor ,kısıtlı oluyor herşey,oyüzden hep nişanlılık döneminde yapılanlar konuşuluyor.Oyüzden çok güzel geçirin bu dönemi.

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
İnşallah sende mutlu olursun canım benim.Nişanlılık dönemi engüzel günler ,evlenince insan hiçbirşey yapamıyor ,kısıtlı oluyor herşey,oyüzden hep nişanlılık döneminde yapılanlar konuşuluyor.Oyüzden çok güzel geçirin bu dönemi.

ama bende artk evlenmek istiyorum burcucum yaa :( 6 yıldır bekliyorum ben bizim aramızda hiç yaş farkı yok 6ay büyük bende sadece :cokkomik:

ahhhtamara

Yeni Üye
Tepki
5
benim de eşimle aramda 15 yaş var.yazıda bahsedilen olumsuz yönlerden ileriki yaşlar için korkmuyo değilim.ama bugüne bakınca iyi bi eş ve çok ilgili bi baba

Tepki
19
Olgunluk çok farklı birşey, yaşa bakmıyor.
Ne erkekler var yaşını almış ama halen çocuk gibi olan. Herşeyden önce karakter önemli.
Ayrıca çevrede çok fazla duyuyoruz. 40 50 yaşlarında adamlar, gencecik kızlarla flört ediyor. Daha sonra evli olduklarını öğrendiklerinde kızların hayalleri yıkılıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar