Oğlum benimle uyumak istiyor

Tepki
6
2 yıl önce aldatıldım ve boşandım 6 ay önce yeniden evlendim oğlumun babası o kadınla 2 yıldır evli zaten oğlum 7 yaşında onlarda kalırken görüş günlerinde ayrı odada yatıyor
Ama benim le kalıyor ve ben oğlum ayrı odada eşim ayrı odada uyuyor bir kaç defa konuştuk ama çok ağlıyor ne yapmalıyım? Artık bir birey olmalı ve öz güven kazanmalı ayrıca hiç bir şekilde ödev yaptıramıyorum malesef maddi durumum kötü oldugu için pedagog çocuğa iyi olanaklar saglayamadigimi rapor etti oğlumda babasının maddi olanaklarina hediye ve oyuncak olayına kapılarak 2 defa babayla kalmak istediğini beyan etmiş velayet davamız bitmedi bitmiyor maalesef bir mesleğim yok
eşimle görücü usulü evlendik ailem sahip çıkmadı malesef
oğluma karşı çok iyi çünkü kendi evladı da var velayet eşimde ana çocuk Anneyle kalıyor 4 yıldır ne yapabilirim biliyorsunuz ki dinende pek doğru değil aynı odada uyumamız

Illedesen8008

Yeni Üye
Tepki
20
Bence oğlun senin evlenmiş olmanı yani (ona göre) başka Bi adamla uyumanı kabul etmek istemiyor olabilir. Yani seni paylaşmak istemediği için bu şekilde davranıyor olabilir. Aynı durum teyzem ve oğlunun başınada gelmişti. Zor olmuştu ama aştılar.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar