Off, sivilceleer..

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Arasıra yüzümü sivilce basıyor. Yani basıyor derken 2 yada 3 tane olabiliyor ama bazısı çok büyüyor. Sıkıldım artık. Bunları nasıl kuruturum.
Şu anda 5 gündür geçmeyen kocaman bir tane sivilce var.
Cumartesiye kadar sönmesini istiyordum.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
aspırın varsa surmek ıyı gelıyor canım gecen hafta bende muzdarıptım bır tanesınden hemen bır gunde ındırdı aspırını bır cay kasıgı suyla ezıp ara ara surceksın hepsı o kadar

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Türk kahvesini içiyorsun ablam :D
Sonra kapatıyorsun
Fincanın resmini cekiyorsun benim kahve falı bölümüme yolluyorsun ben bir falına bakmaya başlıyorum :D
O sırada sende telvesini sivilcene maske yapıyorsun :kptmya:
şaka bir yana dene ablacım türk kahveside iyi geliyor ben ondan yapıyorum @nk83 maranki :D buyur yavrim önerin varmı :ko

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Geldim bitter bacım :vecihi:

Türk kahvesini içip telvesi ile ellerine peeling yaparsan da pamuk gibi oluyor :dedikodu:

Bir şurup var aslında ilaç olunca isim versem mi vermesem mi bilemedim isveçli diyeyim adı mesajda saklı şişşşt :ko onu pamukla sivilcenin üstüne 5 dakika bastırınca gözle görülür düzelme yapıyor :findikim:

Ben uzun süredir papatya çayını buz küpleri halinde sabah akşam yüzümde gezdiriyorum mikrop öldürücü ve buz yüzünden gözenek sıkılaştırıcı oluyor :sirin:

Bir tane bira mayası limon ve aspirinli maske vardı küçükken denemiştim o yaşımdan beri alnımda bir tane bile sivilce çıkmadı (şom ağızlılık et nk akşam çıksın :bayil:) ama ölçülerini göz kararı yapmıştım kuruyup çıkarırken deri soyuyor gibi çıkmıştı kıvamı iyi tutmuş demek :tskler:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bira mayasını nerden buluyos kız :ne:
türk kahvesini bende denicem inşallah :utan:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
hee onamı diyonuz :gul:
ben onu direk ılık suyla krem gibi yapıp yüzümüü kaplıyorum kuruyunca ılık suyla yıkıyorum yumusacık oluyor :1:
bide limonlu felan deniyim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar