• Çamaşır makinesi tercihlerimi azalttım, birlikte karar verelim mi?:)

serenay

Yeni Üye
Tepki
17
Selam hanımlar tavsiyeleriniz üzerine 2 seçeneğe düşürdüm alacağım makineyi. Samsung ya da Bosch düşünüyorum. Araştırdım her ikisini de tasarruf açısından. Samsung’un köpüklü köpüklü yıkayan modelleri yüzde 70 tasarruf sağlıyormuş. Aklımı almadı değil... :) kullananlarınız varsa fikirlerini almak isterim

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Bosch en kalitelisi diye biliyorum ben ,samsung hakkında fazla bilgim yok...beyaz eşya şans işi biraz da ,ben çamaşır makinesinde Vestel iyi değil diye duyarım ama memnun olanlar da var...bu yüzden iyi şanslar diliyorum:panter:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bosch´un iyi oldugunu biliyorum ama Samsung hakkinda bir bilgim yok.

selcan

Yeni Üye
Tepki
9
Biliyorum ben o köpükle yıkayan modeli ! :) Arkadaşım satın aldı yeni. Gayet memnun. Ondan duyduğum kadarıyla Samsung diyebilirim :)

selcan

Yeni Üye
Tepki
9
Ben de araştırdım samsungu merak edip de facebookta çok eğlenceli bi oyun yapmışlar denk geldim:deli: isterseniz bi bakın çok eğlenceli

OP
S

serenay

Yeni Üye
Tepki
17
Herkese çok teşekkürler kızlar:) Tercihimi Samsung dan yana kullandım ve oldukça memnunum. Hem kısa sürede yıkıyor hem de çamaşırlara hiç zarar vermiyor. Makine alacak olan varsa gönül raatlığıyla tavsiye ederim :elif:

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
bende bosh diyorum ama marka pek önemli degıl bnce kullanıslı olması ve dayanıklılıgı önemli:sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar