Nuxe Anti- Aging serileriyle her yaşta gençsiniz

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fransız dermokozmetik markası NUXE`ün 4 farklı anti-aging serisiyle artık her yaşta genç görünmek mümkün.

attachment.php

NUXE’te her yaş grubu için ayrı olarak düşünülmüş bitkisel içerikli, çok özel anti-aging ürünleri bulunuyor. 25 yaş sonrası ilk kırışıklık belirtileri için Nirvanesque, 35 yaş sonrası yerleşik kırışıklık çizgileri için Merveillance, 45 yaş sonrası derin kırışıklıklar ve sıkılığını kaybetmiş ciltler için Aroma Vaillance ve 55 yaş sonrası yaşlanma karşıtı yoğunlaştırıcı etkisiyle Nuxuriance serileri ile NUXE her yaşa özel anti-aging bakımı sunuyor. NUXE anti-aging ürünlerinin doğal içeriklerden oluşuyor olması ve her seride markanın kendine özel patentlerinin bulunması, yaşlanma karşıtı bakımın hem keyifli hem de etkili olmasını sağlıyor.

Bu 4 farklı seride de farklı cilt tiplerine uygun ürünler bulunuyor. Kuru, çok kuru, karma ciltler için farklı çözümler sunan NUXE anti-aging serileriyle artık cilt tipinize ve yaşınıza uygun olmayan ürünlere zamanınızı ve vaktinizi harcamanıza gerek yok!

Alıntıdır!

Ekli dosyalar

• nuxe-anti--aging-serileriyle-her-yasta-gencsiniz_19072010111312.jpg
    nuxe-anti--aging-serileriyle-her-yasta-gencsiniz_19072010111312.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 67
OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Annem kullanıyor canım. O gayet memnun. Benim kullandıkalrım normal cilt bakım ürünleri. :eek:

özlems

Yeni Üye
Tepki
2
yüzüme bir ürün kullandım.gece ve gündüz iki şekli vardı
.yanık gibi kırmızı ve kalın bir tabaka oluştu tedavi etmek için çok uğraştım. şimdi iyiyim artı hiçbirşey kullanmıyorum.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
yüzüme bir ürün kullandım.gece ve gündüz iki şekli vardı
.yanık gibi kırmızı ve kalın bir tabaka oluştu tedavi etmek için çok uğraştım. şimdi iyiyim artı hiçbirşey kullanmıyorum.

Nuxe marka mı?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar