Nışanlımla görüşeceğim ama sıkıntım var yardım edin

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
benim cildim yaglı dogal olarak ta sivilcelerim var çok o sorun yapmıyor ama ben çıkmasın bir süre istiyorum hemen sonuç verecek bi yönteminiz var mı yada kapatmak için ne kullanıyım çok sorun yapıyorum çünkü kendimi kötü hissediyorum doktorun verdigi ilaçta etki etmiyor artık ne yapacagımı bilmiyorum

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kapatmak için sıvı fondotenler baya işe yarıyor üstünede pudra gazyet ii durur sivilce için aknefug var eczanelerde çokta uygun fiyatı kurumasına yardımcı olur

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Cıldınızın yaglı oldugunu soyluyorsunuz pekı hıc bır cıldıyeye gıdıp tahlıl yaptırdınızmı
cogu cılt problemlerınde kı ozellıkle yogun akne problemlerı kısının bılmedıgı bır rahatsızlıktan dolayıda cıkar
sımdı sıze bepantholu onerırım ama bana verdıgı reaksıyonlar sızın cıldınızde tam tersı reaksıyonlar gosterebılır daha da cok sıvılcenme ve akne olmasına sebebıyet verebılır
ama yınede denemek ıstıyorum dersenızde tercıh sızın

OP
kardelen00

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
çok sagolun
inşallah işe yarar cildiyecide tahlil bende yapmayı düşünüyorum

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bana tavsıye ıle ilac olmasa da bı takım hassas konularda ömerıler cok mantıklı gelmıyor.Bı dermatolaga gıdıyosunuz da dırek bakıp ılac bıle yazmıyor.Ilk once yag deger ve ph degerıne bakıyor.O yuzden bı tavsıye de bulunamayacagım.

Ama sununla ılgılı bır tavsıyem var.Gorunmesını engellemek ıcın kullanılan kapatıcılar bır sure sonra sıvılce akne gıbı durumlarda tetıkleyıcı oldugunu dusunuyorum.O yuzden bır kapatıcı ıle gorunmez bır hale getırmenızı de önermıyorum.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Bana tavsıye ıle ilac olmasa da bı takım hassas konularda ömerıler cok mantıklı gelmıyor.Bı dermatolaga gıdıyosunuz da dırek bakıp ılac bıle yazmıyor.Ilk once yag deger ve ph degerıne bakıyor.O yuzden bı tavsıye de bulunamayacagım.

Ama sununla ılgılı bır tavsıyem var.Gorunmesını engellemek ıcın kullanılan kapatıcılar bır sure sonra sıvılce akne gıbı durumlarda tetıkleyıcı oldugunu dusunuyorum.O yuzden bır kapatıcı ıle gorunmez bır hale getırmenızı de önermıyorum.

nişanlısıyla buluşacağı için acil bir çözüm tabiki makyaj olur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar