Nişanımın Atılmasıyla İlğili Açıklama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Merhabalar,
Buğün chatte @kuseyen ablamla bir diyaloğ geçti nişan atılma ile ilgili. Özelden yazmayı planlıyordum ama sırası geldiğini düşündüm..
Evet bir kaç kişi neden atıldığını apaçık biliyor fakat bilmeyenlar için gerek duydum. Kaçarak hiç birşeyi gerçekten çözemiyorum. Sadece bu site deil normal hayatımdada kaçıyorum.
-Nişan nasıl gidiyor?
-Nişan attım!
-neee neden?
-Öyle gerekti...

İnanmıyorum. Zaten o cocuğun bir sevdigi varmış! - Zatene evli olduğunu söyleniyordu! -Bir kıza kürtaj yaptırmış! - Cocuğu varmış! Fazlasıyla züppe!

Bunun gibi bir çok dedikodu dönüyor.. Ve ben çok sıkıldım bu durumdan insanlardan kaçıyorum ortam içine girmiyorum aylardır! Ve geçenlerde ev sahibimiz vefat etti nezaketten okumalarında bulundum ve tanımadıklarım bile yüzüme baka baka canımı yaka yaka ''salaksın kızım neden cocugu oldugunu saklıyorsun? Neden kürtajı duymadıgını söylüyorsun ? '' Gibi sorunlarla karşılaştım ve herşeyi içime attım! Kesinlikle şuan bile taş kesiğim canım yanıyor acıyor sıkılıyorum daralıyorum ve daha kötüsü elimde olsa almanyayı başlarına yıkmak istiyorum!

Bunların hepsi kesinlikle uydurmaca tabikide kii ben öyle umuyorum :tskler:

Ben neden attığıma gelincede. Babam hasta biliyorsunuz yaklaşık 7 aydır yatıyor. Ve ben nişanlım olacak pisliğe babamı bu halde bırakıpta düğün yapamayacağımı söyledim ve o ters tepti kurs allah kurs diye tutturdu ve ardı arkası kesilmeyen yalanları büyüdükçe büyüdü. Ve annesinden duydugum çirkin sözler son nokta olmuştu. Çileden çıkartmışlardı beni ve bende nişan attım hepsi bu :)

Umarım tatmin edici bir açıklama olmuştur..

Teşekkürler.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Allah herşeyin hayırlısını versin insana bitterim,senin için böyle olması hayırlısıymış ,Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi.

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
bittoş senin için hayrlı olan buymuş..sakın sıkma canını kuzum:ask:
bak ne demiş vasfiye teyze..dış sesleri hayatından çıkar..tınlamıcan bebeğim :D
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533821_558806744163724_938260029_n.png[/IMG]

BAL KÖPÜĞÜ

Daimi Üye
Tepki
1.559
canını sıkma tatlım
seni haketmeyen biriymiş
boşver sen neden üzülüyorsun
hem etrafındakileri dinlersen ooo ooo
delirirsin
benim yaptığım gibi böyle kişilere kulaklarını tıka

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim bebisim allahim senin gonlunun guzelliyini bilir.sana kiyamamistir belkide.canim benim hic uzme kendini her seyde bir hayir vardir.sana allahim gonlunun guzelliyine gore yetirir insallah layikli birini.senbebissin ancak akilli bebissin.ablacim uzuldum acikcasi ama sen gonlunu rabimle tut guzeli hayirlisi neyse o olucak insallah.seni anlayan deyerini bilen biri cikar karsina insallah

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Hayatın inişlerinden de çıkışlarından da hepimiz geçeriz bebiş.
Ama bunlar senın kendini insan içine çıkamıyorum pozisyonuna getirmesin.
Erken dönülmüş her yanlış karar kardır...
Neyse sen bana dua et bi bebeğim olsun sırf senın için erkek olsun benim gelinim ol iki kaçık gelin kaynana yakarız cihanıııı

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
bitterim benim hiç üzülme daha iyileri çıkar karşına emin ol açıklama yaptığın içinde teşekkür ederim kendi adıma ayrıca geçmiş olsun

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Canım hakkında herseyin hayırlısı
Rabbim seni kıymetini bilecek kişilere çattirsin inşallah
Rabbim iki cihan saadeti versin
Amin Allah razı olsun kuzumm
Allah herşeyin hayırlısını versin insana bitterim,senin için böyle olması hayırlısıymış ,Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi.
Amin ablacım Allah razı olsun cümlemize.
bittoş senin için hayrlı olan buymuş..sakın sıkma canını kuzum:ask:
bak ne demiş vasfiye teyze..dış sesleri hayatından çıkar..tınlamıcan bebeğim :D
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533821_558806744163724_938260029_n.png[/IMG]
:hihi: vasfiye teyze alem hatun yahu ama yerinde bir laf olmuş :ask: Tesekkür ederim kuzum :eek:
canını sıkma tatlım
seni haketmeyen biriymiş
boşver sen neden üzülüyorsun
hem etrafındakileri dinlersen ooo ooo
delirirsin
benim yaptığım gibi böyle kişilere kulaklarını tıka
Ben üzülmüyorum ama sadece sinirleniyorum :ne:
Sağolasın kuzum :eek:
canim bebisim allahim senin gonlunun guzelliyini bilir.sana kiyamamistir belkide.canim benim hic uzme kendini her seyde bir hayir vardir.sana allahim gonlunun guzelliyine gore yetirir insallah layikli birini.senbebissin ancak akilli bebissin.ablacim uzuldum acikcasi ama sen gonlunu rabimle tut guzeli hayirlisi neyse o olucak insallah.seni anlayan deyerini bilen biri cikar karsina insallah
Amin Allah razı olsun ablacım, üzülecek bir durum varsa oda karşı tarafın sorunu benim öyle bir sorunum olmadı ne yazıkki ama sadece sinir işte.. Sinirlerime hakim olamıyorum :uzgun:
Hayatın inişlerinden de çıkışlarından da hepimiz geçeriz bebiş.
Ama bunlar senın kendini insan içine çıkamıyorum pozisyonuna getirmesin.
Erken dönülmüş her yanlış karar kardır...
Neyse sen bana dua et bi bebeğim olsun sırf senın için erkek olsun benim gelinim ol iki kaçık gelin kaynana yakarız cihanıııı
ayyy canım beni kendimi sultan gelin gibi hissettim :ko o filmin sonu kötüydü :hihh: oğluşun başka hatuna giderse ne edecem :ne: (çok sağol kedimm :eek: )
bitterim benim hiç üzülme daha iyileri çıkar karşına emin ol açıklama yaptığın içinde teşekkür ederim kendi adıma ayrıca geçmiş olsun

Amin canım benim :eek:
Teşekkür ediyorum kocaman

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Kafana takma tatlım sakın bişeyi.Kurs olaylarını daha önce konuşmuştuk.O onların edepsizliği.Sen başını öne eğme sakın.İnanıyorum birgün seni gerçekten hakeden biri çıkacak :ask:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Teşekkürler canlar. .
Konu Açığa Kavuştuğuna Göre Kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar