Nihat Doğan'a büyük şok

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
1043670_620x410.jpg

GALATASARAY’DAN NİHAT DOĞAN'A BÜYÜK ŞOK

Galatasaray eski yöneticisi Adnan Öztürk, Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulundu

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde evine gitmek için bindiği minibüste vahşice öldürülen Özgecan Aslan cinayetinden sonra Nihat Doğan'ın attığı "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklindeki tweeti tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Tweet sonuncunda büyük tepki alan Nihat Doğan, Galatasaray camiasında da yoğun eleştirilerin odağında... Eski yönetici Adnan Öztürk, disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulundu.

HAMDİ YASAMAN: BİR ŞEY YAPILMASI GEREKİYOR
Öte yandan Milliyet'e konuşan Galatasaray ****** İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, "Galatasaray camiasından Nihat Doğan'a karşı bir reaksiyon var, bunu biz de görüyoruz. Evet bir şey yapılması gerekiyor. Ancak önce toplanmamız lazım" dedi. Yasaman, Galatasaray yönetiminin yazıştığı bir WhatsApp grubu bulunduğunu ve orada da ciddi şekilde Nihat Doğan'a tepki gösteren yöneticilerin olduğunu açıkladı.

Habertürk

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
1043683_620x410.jpg

"ÖZRÜNÜ KABUL ETMİYORUM"

Ahu Sungur, Nihat Doğan'a ateş püskürdü...

Özgecan Aslan'ın ölümüyle ilgili attığı tweet yüzünden Nihat Doğan ile karşı karşıya gelen Ahu Sungur, duygularını 2. Sayfa programında anlattı.

Konuşmakta güçlük çeken Sungur şunları söyledi: "48 saattir tansiyonum çok yükselmiş vaziyette yaşıyorum. Özgecan’ın başına gelenler beni hem bir anne hem de bir kadın olarak çok derinden sarstı. Gerçekten çok acı çektim. O gün çok uzun süre setteydim eve geldim ve Özgecan ile ilgili haberleri okuyordum. Ana ekrana Özgecan’ın annesinin bir açıklaması düştü. O kadar üzüldüm o kadar yıprandım ki okurken. Bir anne düşünün. Ben de anneyim 10 yaşında bir oğlum var. Bir anda yine ana sayfama bir tweet düştü. Ben önce o tweetin Nihat Doğan’dan olduğunu farketmedim bile. O kadar içimi acıttı ki. O kişi Ahmet de olsaydı, Mehmet de olsaydı, Fatma da olsaydı, Ayşe de olsaydı aynı tepkiyi verecektim. Dün gece özel bir kanaldaki spor programına canlı telefon bağlantısıyla bağlandı bu arkadaş. Ben kendi adıma onun dün gece oradaki 4 spor adamının baskısıyla dilediği özrü asla kabul etmiyorum.

"KOYUNLAR KADAR KADINLARI DA SEVSİN"

Nihat Doğan ülkesinin koyunlarına üzüldüğü kadar ülkesinde katledilen, tecavüze uğrayan kadınlara üzülsün bence. Ne olursunuz birlik olalım. Bu kadın katliamıyla, çocuk katliamıyla, tecavüzlerle ilgili elimizden ne geliyorsa ne olursunuz yapalım. Ben her zaman burdayım. Bu farkındalıkla ilgili her adımı atmaya hazırım. Son bir şey söyleyeceğim. O tweette yazdığı için buna cevap vereceğim. Ölümlerin üzerinden siyasi mesaj vermek ahlaksızlıktır. Bir şey için çok mutluyum. Hedef gösterildim bu hiç önemli değil. Yaptığım şeyin sonuna kadar da arkasındayım. Bir sürüngen gibi yaşayacağıma bir gün şerefli bir insan olarak ölmeyi tercih ederim. Ben artık tabi ki tüm dünyada böyle korkunç katliamlar tecavüzler kadına şiddet vakaları çok fazla ama beni kendi ülkem daha fazla ilgilendiriyor."

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
1043481_0e472cf982a01fa4cd32c6412ec97009_640x640.jpg

Acun Ilıcalı'dan Nihat Doğan'a flaş Survivor darbesi!

Özgecan Aslan'ın katledilmesinden sonra attığı tweet ile dikkatleri üzerine çeken Nihat Doğan hakkında Acun Ilıcalı son kararı verdi. Nihat Doğan Survivor'a gitmiyor.
Türkiye'yi yasa boğan, bindiği minibüs şoförü tarafından vahşice katledilen Özgecan Aslan'ın ölümünün ardından attığı tweet ile gündeme oturan Nihat Doğan hakkında Acun Ilıcalı son kararı verdi. Nihat Doğan Survivor'a gitmiyor.

Özgecan Aslan'ın ölümü ile sosyal medyada konu hakkında milyonlarca paylaşım yapılırken türkücü Nihat Doğan’ın attığı “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklindeki tweeti tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Acun Ilıcalı da gelen tepkiler üzerine Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkardı.

Doğan'ın attığı tweet sonrası Twitter'da binlerce insan #NihatVarsaSurvivorBoykot etiketiyle kampanya başlatmıştı.

TWİTTER'DAN BÖYLE DUYURDU
fft16_mf5308422.Jpeg

DÜN TÜM TÜRKİYE'DEN BÖYLE ÖZÜR DİLEDİ

Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili şok bir tweet atan ve büyük tepki toplayan Nihat Doğan Beyaz Tv kanalında yayınlanan Beyaz Futbol programına canlı yayında telefonla bağlanarak tüm Türkiye'den özür diledi ve yemin ederek mesajı o düşünce ile atmadığını açıkladı.

Üzüntüsünü de dile getiren Doğan canilerin en ağır ceza ile cezalandırılmasını isterken herkesten özür diledi.

Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili şok bir tweet atan ve büyük tepki toplayan Nihat Doğan Beyaz Tv kanalında yayınlanan Beyaz Futbol programına canlı yayında telefonla bağlanarak tüm Türkiye'den özür diledi ve yemin ederek mesajı o düşünce ile atmadığını açıkladı.

Üzüntüsünü de dile getiren Doğan canilerin en ağır ceza ile cezalandırılmasını isterken herkesten özür diledi.

Habertürk

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar