Netten alışveriş

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
selam kızlar

geçen gün kuzenim netten pijama, gecelik, çamaşır tarzı alışveriş yapıp yapmadığımı sordu. ben genellikle netten yapmıyorum ama bir de kızlara sorayım dedim. güvenerek alışveriş yaptığınız bir site veya siteler var mı? teşekkürler şimdiden :)

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Ben yapmadım ama arkadaşım devamlı pentinin online alışverişinden yararlanıyo ki hatta mağazalardan daha ucuza geldiğini söylemişti

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
sen sen ol internete güvenme kimseye güvenme nerden biliyosun belki bizde o sahtekarlığı yapıyoruz benim internet alışverişinden 600 tl gitti limitim o kadar dı dahada olsa hepsi gidecekti düşün savcılığa verdim ama nafile hala haber gelecek uğraşmak insanı daha çok yıpratıyo git kendin yap bence alışverişini güvenme

H

Hera

Misafir
ben yapıyorum lakin kıyafet değil genel şeyler kıyafet denemeden alınmaz asla güvenilir siteler den inceleyip alıyoruz Sanal Kartımıza para yükleyip alıyoruz Kredi Kartı Kullanılmaz Kızlar Bilgilendirmiş olıyım sizi bu arada ben de bu konuda Sanal kartınıza alacağınız rakamı yükleyin ve alın :elis:

OP
office

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
teşekkürler kızlar. ben alışverişlerde hep sanal kart kullanırım, en rahatı ve güvenlisi. ama hiç kıyafet türü bişi almadığım için bir de sizlere sorayım dedim. teşekkürler cevaplarınız için :huhuu:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
benm nişanlım alış veriş sitesi kurumu üzerinde çalışıyor kızlar gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :kptmya:
adı sanı belli olsun veririm sitenin adını hem benm sevgilimede yardımınız olur :eek:ys:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
canım ben yapmıyorum. kıyafet. sadece lens getirtiyorum. çünkü kıyafetleri denemeden almam mümkün değil. ya dar oluyor ya bol. yada bana yakışmıyor. yani öyle resimdeki benim üstümde iyi durmayabiliyor. mağazada bile askıda ,ay ne güzel bayıldıım deyip, denediğimde hüsrana uğradığım o kadar çok model varken ben almıyorum netten.

M

madesam

Misafir
ben yaparım mesela mağazada beğendiğim bir kıyafeti internet sitesinden getirtiyorum daha ucuz oluyor çünkü=)))

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
güvenilirlik siteden siteye değişir.her alışveriş sitesine güven olmaz diye düşünüyorum.Benim yaptıklarımda şimdiye kadar sorun olmadı ama her siteye güvenemem.siteyi araştır sonra alışveriş yap derim.

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
bende hiç yapmadım ama güvenilir siteler var arkadışım sürekli netten yapar alış verişini.
ama benim bildiğim yok

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bizde yapıyoruz alışveriş
sanal kartla
kıyafet sanırm hiç almadık ama ayakkabı özellikle spor ayakkabısı alıyoruz daha çok
elektronik eşya
şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadık
piyasaya göre daha hesaplı oluyor
garantileride var
şikayetimiz yok şimdilik
bak akılma geldi çocuklara gardrop bile almışız:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar