Ne yapsam ne etsem :( :)

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
arkadaşlar benim k.validem çanakkaleli geçen gün konuşurken dedimki bu yaz sezonluk biryermi tutsak dedim eşime çenemi tutamadım :gul:

çünkü k.validem yanımızdaydı demesinmi çanakkaleden tutun hem istanbula daha yakın falan filan hem serra içinde iyi olur dedi aaaayyyy kafam allak bullak oldu eşimde olumlu bakıyor ama ben böyle düşünmemiştim:aglayan:

siz olsanız ne yaparsınız ?
:dusun:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
baltayı taşa vurmuşşun desene bi bahane bulman lazım ya da eşine açık açık de ben böyle düşünmemiştim die ama kızabilir mi bilmiyorum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım sen de kayınvaliden yanındayken neden söylüyorsun:D:D

Sen bence uygun bir dille söyle canım eşine.-hmm

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Tatıl dedıgıgın basbasa eglenerek olur.Ohhh bu yıl soyle sezonluk guzel bı yer tutalım da aılecek sıcacık eglencelı bır tatıl yapalım.Sen ben kızımız.Ne cok guzel anımız olur oyle degıl mı?

Boyle bır soru esının o ankı agzından cıkan teklıf hakkındakı dusuncesını ogrenmene yardım eder.Hemde konu acılmıs olur.Boylece senın tatıl hayalının nasıl oldugunu da fark eder.Ama yanlızken sorrrrr

Ben her yıl bunu denerım sonuc verır.Dıledgımız yere gıderız ama akrabaları rahat bırakmaz ılla gelın der benımkı de kıramaz daha ıkı ya da ucuncu gun yanlarına gıderız:sYanı bende az işe yarıyo az da yaramıyooo=)))))Bıde sen sansını dene bakalım :hhhhhh:

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
ben yalova tarafı düşünmüştüm birde annem bakıyor kıza hasta dahi olsa k.validem aramadı bile serra hastaydı 1 haftadır istemiyorum doğrusu ben yalova istedim çünkü teyzemler orada annem hem yalnız kalmaz hem bende ido ile 1 saat te geçerim trafik sorunu yaşamam yalova desem ya yinede gelirlerse üffffffff birde serra demiyormu deli oldum :kizdim:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bak şimdi sen eşine yalova diyeceksin o da neden senin ailenin yanına gidiyoruz diyecek bence ikisinden de uzak olsun madem

AYPARÇASI

Daimi Üye
Tepki
254
Günaydınnnnnnnnn.AAAAAAAAAAA Yalova güzel fikir biz eşimle arkadaşken oraya gitmiştik (görev icabı)çok güzel.Siz gidin 2'nci günü bizde gelelim misafirlige böylece kayınvalidene misafirimiz var dersinnnnn.Nasıl fikir ama:dusun:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
diyelimki çanakkaleye gittiniz aynı yerde niye olucaksınızki tamam gündüzleri belki denizde beraber olursunuz ama akşamlarıda çocuğu bırakır istediiniz gibi gezersiniz rahat olursunuz eee bakmaz diyosan bıraktınmı öyle bir bakarki hatta geldiğinize bile pişman olur bazen böylede yapmak lazım bence tabi benim kaynanam yok yapamıyorum belki ondan

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
bak şimdi sen eşine yalova diyeceksin o da neden senin ailenin yanına gidiyoruz diyecek bence ikisinden de uzak olsun madem
ya aslında eşim için yerin neresi oldugu sorun degil bizimkiler yakınmış onunkiler o takmaz teyzeme yakın istiyorum çünkü çogu zaman h.içi annem yalnız kalmasın diye
Günaydınnnnnnnnn.AAAAAAAAAAA Yalova güzel fikir biz eşimle arkadaşken oraya gitmiştik (görev icabı)çok güzel.Siz gidin 2'nci günü bizde gelelim misafirlige böylece kayınvalidene misafirimiz var dersinnnnn.Nasıl fikir ama:dusun:
gel tabiki canım ne demek
diyelimki çanakkaleye gittiniz aynı yerde niye olucaksınızki tamam gündüzleri belki denizde beraber olursunuz ama akşamlarıda çocuğu bırakır istediiniz gibi gezersiniz rahat olursunuz eee bakmaz diyosan bıraktınmı öyle bir bakarki hatta geldiğinize bile pişman olur bazen böylede yapmak lazım bence tabi benim kaynanam yok yapamıyorum belki ondan

bakarda ben takıgım kızım 1 haftadır hasta arayıpta geçmiş olsun demedi oğluyla konuşuyorya tamam onun için ama düşünmesi gerekli bence

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aman arasın aramasın takma sende onu aramazsın sana nasıl davranıyosa öyle davran canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar