Nasıl zayıfladım?8 ayda 50 kilo

tugceersoy

Yeni Üye
Tepki
0
Hiç bir şey imkansız değildir!
Merhaba arkadaşlar ben Tuğçe.22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.Çocukluğumdan beri hep kiloluydum.Ergenlikte her sene 10 kilo alıyordum ve bunun önüne geçemedim. Zayıflamamın imkansız olduğuna o kadar emindim ki denemedim bile...Yapabileceklerimiz hakkında en ufak bir fikrimiz yok.Azim ve sabırla her şey yapılabilirmiş bunu anladım.Ama gerçekten istemeliyiz,başkalarının istemesinden değil sizin istemenizden bahsediyorum.Bende yaşadıklarınızı yaşadım,hissettiklerinizi hissettim şimdi o kadar mutluyum ki inanın bunun için emek vermeye değer.Blogum da zayıflama maceramı,sağlıklı yaşama nasıl ulaşacağınızı,diyetimde kullandığım ve faydasını gördüğüm ürünleri anlatıyorum.Ona da bir göz atıp destek olursanız çok sevinirim.
İlk tüyom kullandığım bir ürünle ilgili olacak. Yeşil kahve çekirdeği.
Blogda detaylı incelemesini yapıyorum ama kısaca bahsetmek istiyorum.Doktor Mehmet öz sayesinde duyduğum ürünü başlangıçta çok araştırdım. Zararları var mı? Gerçekten faydalı mı ve zayıflatıyor mu? Aslında Yeşil Kahve Çekirdeği normal kahvenin kavrulmamış hali.Kafein oranı kavrulanlara göre daha düşük ve daha fazla antioksidan içeriyor.İçeriğindeki en önemli maddeyse klorojenik asit.Bu madde ****bolizmayı hızlandırıyor ve kilo vermemize yardımcı oluyor.İştahımı bariz bir şekilde kestiğini söyleyebilirim. Tabi ki hiç bir şey tek başına yeterli değildir.İyi bir diyet ve sporla desteklenmelidir ama ben ürünün faydasını gördüm Özellikle bel çevresini inceltici özelliği daha ön planda.Bende göbekten sorunlu bir vücuda sahibim.Bariz bir şekilde fark yarattı diyebilirim.Önceden yeşil kahveyi bulmak çok zordu ama artık internetten bile sipariş edebiliyoruz.Herhangi bir sorunuz olursa yorumlara bırakabilirsiniz seve seve cevaplarım.Şimdilik görüşmek üzere sağlıkla kalın.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Sabah da tv'de bir bayan gördüm. Bir doktor yardımıyla 75 kilo vermiş.
Hala da oldukça kiloluydu.
İçinden bir insan daha çıkmış. İnsanın aklı almıyor adeta. Nasıl gitmiş o kilolar
Bana kalırsa bu kadar fazla kiloları vermek ancak doktor kontrolünde olmalı.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar