Nasıl bir kedi olurdunuz?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
file.ashx

Nasıl bir kedi olurdunuz?

Dünyanın da sanal alemin de tartışmasız en çok konuşulan yaratıkları kediler. Gün geçmiyor ki bir kedi videosu daha çıkmasın, ay ben onu yerim cümleleri eşliğinde izlenmesin. Şaka bir yana, kedilere karşı ciddi bir zaafımız var. Kaldı ki onlar da bu zaafımızı sanki biliyor, biz zavallı iki ayaklıları adeta birer hizmetkar olarak görüyorlar. Hazır Mart gelmişken, bu aya pek yakıştırdığımız kedilere dönelim, sizin kedi karakterinizin nasıl olacağını bulalım dedik

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Oyuncu - %33

Siz bir kedi olsaydınız son derece oyuncu olurdunuz. Bu kendi kuyruğunuz bile olsa bulduğunuz her şeyle oynar, çevrenizdeki insanların yüzlerinde şapşal bir gülümseme kondururdunuz. Kedi hayatınızın büyük bir kısmını etrafta koşturmak, diğer kedilere sataşmak ve hareket eden her şeye pati atmakla geçerdi. En büyük düşmanınız ise kaynağının ne olduğunu bulamadığınız ve asla yakalayamadığınız o kırmızı ışık olurdu.

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

kedi hastası olarak..Başına buyruk - %50

Bütün kedilerbaşına buyruktur evet ama bazıları bunun tam olarak hakkını verir. Siz tam bağımsız vebaşına buyruk bir kedi olurdunuz. İki bacaklılar sizi yanına çağırsa, sevmek için elini uzatsa uzaktan bakar hatta bir pati darbesiyle bu taleplerin hepsine kökten bir yanıt verirdiniz. Tüm dünyanın hakimi siz olur, attığınız her adımla adeta “buralar hep benim” mesajını verirdiniz.

benim kedim gibi

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Sevgi delisi - %44

Biraz da karnımı okşa, azıcık boynumu sev! Sizin kedi karakteriniz sevgiye doyamayan, gurultusu eksik olmayan bir kedi. Bir kedi olsanız sokakta kalmaz, kesinlikle bir evin baş köşesinde mırlıyor olurdunuz. Böyle bir şeyin başınıza gelme olasılığı son derece düşük bile olsa sizi sevecek birini bulamayınca bir nevi depresyona girerdiniz.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Oyuncu - %56

Siz bir kedi olsaydınız son derece oyuncu olurdunuz. Bu kendi kuyruğunuz bile olsa bulduğunuz her şeyle oynar, çevrenizdeki insanların yüzlerinde şapşal bir gülümseme kondururdunuz. Kedi hayatınızın büyük bir kısmını etrafta koşturmak, diğer kedilere sataşmak ve hareket eden her şeye pati atmakla geçerdi. En büyük düşmanınız ise kaynağının ne olduğunu bulamadığınız ve asla yakalayamadığınız o kırmızı ışık olurdu.

Uykucu - %22

Sizin kedi karakterinize en çok yakışan yer Bezgin Bekir'in evi olurdu. Tam bir konfor bulma uzmanı olur, lavabo ya da saksı gibi en umulmadık yerlerde bile kıskanılacak derecede huzur içerisinde uyurdunuz. Sizin bu eşsiz huzurunuzu bozacak ve yattığınız yerden kaldıracak tek şeyse bir elektrik süpürgesi olurdu.

Başına buyruk - %22

Bütün kediler başına buyruktur evet ama bazıları bunun tam olarak hakkını verir. Siz tam bağımsız ve başına buyruk bir kedi olurdunuz. İki bacaklılar sizi yanına çağırsa, sevmek için elini uzatsa uzaktan bakar hatta bir pati darbesiyle bu taleplerin hepsine kökten bir yanıt verirdiniz. Tüm dünyanın hakimi siz olur, attığınız her adımla adeta “buralar hep benim” mesajını verirdiniz.

Sevgi delisi - %0

Biraz da karnımı okşa, azıcık boynumu sev! Sizin kedi karakteriniz sevgiye doyamayan, gurultusu eksik olmayan bir kedi. Bir kedi olsanız sokakta kalmaz, kesinlikle bir evin baş köşesinde mırlıyor olurdunuz. Böyle bir şeyin başınıza gelme olasılığı son derece düşük bile olsa sizi sevecek birini bulamayınca bir nevi depresyona girerdiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar