Mutsuzum

Tepki
12
mrb ben yeni üye oldum çok kötüyüm birileriyle konuşmak dertleşmek için üye oldum ki birazcık hafifleyeyim diye okulun ******nde biriyle tanışmıştık 20 gün falan oldu. bu bana sürekli özel ilgi falan gösteriyordu faceden de ekledi konuşuyorduk iyice ümitlenmiştim artık bugün ******n etkinliğinde otobüste giderken bi baktım ki yanındaki kızla el ele beynimden vurulmuşa döndüm napacağımı bilemedim ağlamaktan bitap düştüm allahım ben kandırıldım resmen napacağımı şaşırdım kendimi çok kötü hissediyorum sabahtan beri sürekli ağlıyorum artık ağlayamıyorumda gözlerim kurbağa gibi oldu :uzgun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Canım sırf sana ilgi gösterdi diye kandırıldığını düşünmen bence gereksiz. Bişeyler paylaşmamış bişeyler yaşamamış , ilişki adına adım atmamışsınız çünkü anladığım kadarıyla.
Yarın sen ona bana niye böyle birşey yaptın diye sorsan gayet rahat şekilde sana öyle gelmiş diyip haklı bile çıkabilir sonuçta.
Bence umursamaz davran , senin için normal bir arkadaşmış gibi konuşmaya devam et gerekirse..

OP
Z
Tepki
12
insan anlıyor ispat edemiyor ama anlıyor işte bir şekilde hatta bi keresinde sana bir konu açıyorum dedi lafı uzattı sonra dersle ilgili bişiy söyledi off ben dayanamadım sildim faceden illaki yüzyüze bakıcaz aynı bölümdeyiz bir de gördüğümde bişiy olmamış gibi konuşurum ama facemde yeri yok artık yoksa hatamı ettim

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
insan anlıyor ispat edemiyor ama anlıyor işte bir şekilde hatta bi keresinde sana bir konu açıyorum dedi lafı uzattı sonra dersle ilgili bişiy söyledi off ben dayanamadım sildim faceden illaki yüzyüze bakıcaz aynı bölümdeyiz bir de gördüğümde bişiy olmamış gibi konuşurum ama facemde yeri yok artık yoksa hatamı ettim

Muhakkak normal bir kadın karşısındaki erkeğin kur yapıp yapmadığını anlar birkaç görüşmede benim düşüncem de senin gibi. Belki etrafına nazar boncuğu dağıtmayı seven biridir , ilgin hoşuna gitmiştir birçok sebebi olabilir en masumane olanlarından birkaçı bu.. Yani face senin facein istediğini siler istediğini silmezsin , sadece karşındaki bu tavırlarını gördün mü nasıl koymuş başka kızla görmek diye yorumlamasın diye bu şekilde bir fikir yürüttüm. Karar senin canım herkes farklı yaklaşabilir ben olsam böyle yapardım heralde.Hatta bununla kalmaz konuşmaya devam eder birgün şak diye el ele sevgilimle karşısına da çıkardım heralde , ay çok kindarım ben ya.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
mrb ben yeni üye oldum çok kötüyüm birileriyle konuşmak dertleşmek için üye oldum ki birazcık hafifleyeyim diye okulun ******nde biriyle tanışmıştık 20 gün falan oldu. bu bana sürekli özel ilgi falan gösteriyordu faceden de ekledi konuşuyorduk iyice ümitlenmiştim artık bugün ******n etkinliğinde otobüste giderken bi baktım ki yanındaki kızla el ele beynimden vurulmuşa döndüm napacağımı bilemedim ağlamaktan bitap düştüm allahım ben kandırıldım resmen napacağımı şaşırdım kendimi çok kötü hissediyorum sabahtan beri sürekli ağlıyorum artık ağlayamıyorumda gözlerim kurbağa gibi oldu :uzgun:

Eh azıcık ilgi alaka gösterdi diye sende hemen kendini bu kadar kaptırdınki..
Mademki kız arkadaşı ile gördüm eh,tamam işte demekki çok fazla aradaki bağınız samimileşmeden sende kendini çekersin.
Bunda üzülecek yada kendini kurbağa gibi yapacak şekkilde ağlamaya ne gereği var.
Yapma kendine gel,neden bir başkası yüzünden kendine zarar veriyorsunki.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canım sırf sana ilgi gösterdi diye kandırıldığını düşünmen bence gereksiz. Bişeyler paylaşmamış bişeyler yaşamamış , ilişki adına adım atmamışsınız çünkü anladığım kadarıyla.
Yarın sen ona bana niye böyle birşey yaptın diye sorsan gayet rahat şekilde sana öyle gelmiş diyip haklı bile çıkabilir sonuçta.
Bence umursamaz davran , senin için normal bir arkadaşmış gibi konuşmaya devam et gerekirse..

Aynen o seni madem normal bir arkadaş gb samimi yaklaşmış da olabilir.Kimi insan çok fazla samimi olmayı sever.
Sende bundan sonra çok fazla samimi olmaktan ziyade mesafeli olursun.Ona mesafeli olup,özel olduğunu hissettirmessin,herkes gibi gör ve herkes gb davran.

OP
Z
Tepki
12
çok teşekkür ederim cvplarınız için içimi ferahlattınız faceden silince inanılmaz hafifledim nedense belki hata ettim bilmiyorum eğer soracak olursa facemi dondurmuştum bazı arkadaşlar silinmiş dicem artık ne anlarsa anlasın ağlamayıda kesiyorum hakedecek biri olduğunu düşünmemeye başladım çünkü :iyyyy:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Anan seni elin oğluna ağlayasın diyemi doğurdu.-kizgin

:gul:Ay ablacım,inan ki gece gece ne güldürdün beni:gul:
Zamanında bende çok ağladım,elin oğlanlarına göz yaşı döktüm:uzgun:
Ne kadar safmışım oysaki.
Şimdi daha iyi anlıyorum,onlar yansın benim gibi biri için valla,kaybettiklerine yansınlar ağlasınlar beee

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
çok teşekkür ederim cvplarınız için içimi ferahlattınız faceden silince inanılmaz hafifledim nedense belki hata ettim bilmiyorum eğer soracak olursa facemi dondurmuştum bazı arkadaşlar silinmiş dicem artık ne anlarsa anlasın ağlamayıda kesiyorum hakedecek biri olduğunu düşünmemeye başladım çünkü :iyyyy:

Ne düşünürse düşünsün umursama bile:hih:
O yansın kendi haline beee-kop
Sen keyfine bak,sefanı sür beee,salla gitsin:beyazbayrak:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Galiba arkadasliginizi yanlis anlamissin, yada senin yazdigin gibi seninle oynadi diyelim.
Olaylar ilerlemeden basta böyle olmasi iyi olmus, unutmaya calis daha cok gencsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar